Партнеры

Новости

Реорганізація ветслужби триває

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України оприлюднила положення про нові структурні одиниці служби ветеринарної медицини - лікувально-профілактичні центри. Зокрема в положеннях вказано, що центри є правонаступниками державних лабораторій ветеринарної медицини або державних лікарень ветмедицини з дільничними лікарнями, дільницями та пунктами, державними лабораторіями ветеринарно-санітарної експертизи на ринках, які знаходяься у відповідних в зонах обслуговування.

Також, в положеннях зазначена вертикаль підпорядкування цих структурних підрозділів: лікувально-профілактичні центри в районах підпорядковутимуться регіонильним центрам, що є правонаступниками обласних організацій, регіональні - безпосередньо Державному науково-дослідному інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Зважаючи на зміну повноважень ДНДІ з діагностики та ветсанекпертизи, було запропоновано також проект нового положення і про дану установу.

Ознайомитись з даними документами можна на нашому сайті в розділі реорганцізація. 

Источник новости: vet.in.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Либекрин
Либекрин (Белфармаком)

Либекрин (LYBECRIN) – кормовая добавка для повышения резистентности и продуктивности сельскохозяйственных животных, в том числе птиц. Основные действия: антистрессовое, гепатопротекторное, стимулирует пищеварение и обмен веществ.
Бутацифол
Бутацифол (Белфармаком)

Бутацифол - общеукрепляющая и тонизирующая кормовая добавка, назначение которой нормализация метаболических и регенеративных процессов у сельскохозяйственных животных и птицы, для повышения продуктивности.
Энвайр для собак
Энвайр для собак (Артериум)

Ветеринарный препарат Энвайр для собак от компании Артериум имеет широкий спектр антигельминтого действия на круглых и ленточных гельминт на фармакологическом действии составляющих препарата.