Партнеры

Новости

Реорганізація ветслужби триває

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України оприлюднила положення про нові структурні одиниці служби ветеринарної медицини - лікувально-профілактичні центри. Зокрема в положеннях вказано, що центри є правонаступниками державних лабораторій ветеринарної медицини або державних лікарень ветмедицини з дільничними лікарнями, дільницями та пунктами, державними лабораторіями ветеринарно-санітарної експертизи на ринках, які знаходяься у відповідних в зонах обслуговування.

Також, в положеннях зазначена вертикаль підпорядкування цих структурних підрозділів: лікувально-профілактичні центри в районах підпорядковутимуться регіонильним центрам, що є правонаступниками обласних організацій, регіональні - безпосередньо Державному науково-дослідному інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Зважаючи на зміну повноважень ДНДІ з діагностики та ветсанекпертизи, було запропоновано також проект нового положення і про дану установу.

Ознайомитись з даними документами можна на нашому сайті в розділі реорганцізація. 

Источник новости: vet.in.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Новомек
Новомек (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Новомек, производства Ветбиохим, применяют против возбудителей паразитарных болезней у животных.
Гиподектин-Н
Гиподектин-Н (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Гиподектин-Н, производства Ветбиохим, применяют для борьбы с гиподерматозом крупного рогатого скота – заболеванием, вызываемым личинками подкожного овода.
Гиподектин инъекционный
Гиподектин инъекционный (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Гиподектин инъекционный, производства Ветбиохим, применяют при гиподерматозе, телязиозе и диктиокаулёзе крупного рогатого скота, эдемагенозе и цефеномиозе оленей.