Партнеры

Новости

Лікарі ветеринарної медицини Німеччини безкоштовно стерилізуватимуть безпритульних тварин в Києві

За сприянням Принцеси Майї фон Гогенцоллерн та директора Європейської організації захисту природи та тварин «ETN» Дитера Ернста до Києва прибули ветеринарні лікарі для проведення заходів зі стерилізації тварин. Про це повідомляє прес-служба КМДА. Також експерти поділяться досвідом зі столичними ветлікарями щодо нових та ефективних методів стерилізації. Про це повідомили у Головному управлінні екології та охорони природних ресурсів КМДА. Акція щодо безкоштовної стерилізації безпритульних тварин лікарями ветеринарної медицини Німеччини триватиме з 30 січня до 19 лютого (без вихідних). Здійснюватимуть її фахівці на базі ветеринарних клінік КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», у громадських притулках та у притулку смт. Бородянка КП «Притулок для тварин». Заявки щодо стерилізації безпритульних тварин прийматимуть адміністратори комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» за телефонами: 515-09-16, 417-54-20, 563-94-79.  

Источник новости: vet.gov.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

Новые препараты
Бровермектин 2%
Бровермектин 2% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровермектин 2%, производства Бровафарма, применяют для лечения и профилактики животных при поражении эндо- и эктопаразитами: зрелыми и личиночными формами нематод, клещами, вшами, блохами, цестодами, пухоедами, пероедами.
Бровальзен таблетки
Бровальзен таблетки (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровальзен таблетки, производства Бровафарма, применяют для дегельминтизации крупного рогатого скота, овец, коз, свиней, лошадей, собак, котов, пушных зверей, кур при поражении половозрелыми нематодами и личинками ЖКТ и легких.
Бровальзен эмульсия
Бровальзен эмульсия (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровальзен эмульсия, производства Бровафарма, применяют для лечения крупного рогатого скота, овец, коз, свиней, лошадей, собак, котов, пушных зверей, кур при поражении зрелыми и незрелыми трематодами, нематодами ЖКТ и легких и пр., цестодами.