Партнеры

Новости

Лікарі ветеринарної медицини Німеччини безкоштовно стерилізуватимуть безпритульних тварин в Києві

За сприянням Принцеси Майї фон Гогенцоллерн та директора Європейської організації захисту природи та тварин «ETN» Дитера Ернста до Києва прибули ветеринарні лікарі для проведення заходів зі стерилізації тварин. Про це повідомляє прес-служба КМДА. Також експерти поділяться досвідом зі столичними ветлікарями щодо нових та ефективних методів стерилізації. Про це повідомили у Головному управлінні екології та охорони природних ресурсів КМДА. Акція щодо безкоштовної стерилізації безпритульних тварин лікарями ветеринарної медицини Німеччини триватиме з 30 січня до 19 лютого (без вихідних). Здійснюватимуть її фахівці на базі ветеринарних клінік КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», у громадських притулках та у притулку смт. Бородянка КП «Притулок для тварин». Заявки щодо стерилізації безпритульних тварин прийматимуть адміністратори комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» за телефонами: 515-09-16, 417-54-20, 563-94-79.  

Источник новости: vet.gov.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Либекрин
Либекрин (Белфармаком)

Либекрин (LYBECRIN) – кормовая добавка для повышения резистентности и продуктивности сельскохозяйственных животных, в том числе птиц. Основные действия: антистрессовое, гепатопротекторное, стимулирует пищеварение и обмен веществ.
Бутацифол
Бутацифол (Белфармаком)

Бутацифол - общеукрепляющая и тонизирующая кормовая добавка, назначение которой нормализация метаболических и регенеративных процессов у сельскохозяйственных животных и птицы, для повышения продуктивности.
Энвайр для собак
Энвайр для собак (Артериум)

Ветеринарный препарат Энвайр для собак от компании Артериум имеет широкий спектр антигельминтого действия на круглых и ленточных гельминт на фармакологическом действии составляющих препарата.