Партнеры

Новости

У Маріуполі господарі масово стерилізують своїх домашніх улюбленців

У Маріуполі спостерігається ажіотаж у ветеринарних клініках. Люди масово несуть своїх тварин на стерилізацію.

«Березень якраз період гону (статевої активності) у тварин, що приносить немало клопоту господарям. Тому люди приносять на кастрацію котів і кішок», - розповів лікар ветеринарної медицини Михайло Туяхов. За його словами, такі «сезонні» звернення городян з приводу своїх вихованців реєструються щорічно.

Фахівці відзначають, що в кастрації тварин немає нічого страшного, навіть навпаки - збільшується середня тривалість їх життя, зменшується ризик виникнення пухлинних утворень.

Також видання відзначає, що на операцію люди приносять як домашніх, так і бродячих тварин. «Людям, які приносять бродячих тварин, ми робимо істотні знижки, оскільки розуміємо, що цих тварин вони підібрали з вулиці і роблять те, що повинне робитися за бюджетні гроші, за свій кошт», - говорить Михайло Туяхов.

proUA

Источник новости: eco-ua.org
Ключевые слова по тематике новости: домашние животные стерилизацияОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

Новые препараты
Ферранимал 75М
Ферранимал 75М (А-БИО)

Ветеринарный препарат Ферранимал 75М, производства А-БИО, применяют для профилактики и лечения железодефицитной анемии, беломышечной болезни, гипотериоза, гипокупроза и гипокобальтоза у сельскохозяйственных животных.
Дорамакс
Дорамакс (Ветсинтез)

Ветеринарный препарат Дорамакс, производства Ветсинтез, применяют для лечения и профилактики крупного рогатого скота, овец, свиней, кошек, собак, кроликов при заболеваниях, вызываемых эндо- и эктопаразитами.
Гельмавет
Гельмавет (Ветсинтез)

Ветеринарный препарат Гельмавет, производства Ветсинтез, применяют для лечения и профилактики паразитарных заболеваний крупного рогатого скота, овец, коз, верблюдов, буйволов и яков при поражении нематодами, цестодами и трематодами.