Партнеры

Новости

На Буковині вбивця зубра добровільно здався правоохоронцям

32-річний мешканець с. Долішній Шепіт, який застрелив зубра в урочищі «Дивятокове», добровільно з’явився до правоохоронців з повинною і здав свою мисливську рушницю, - повідомили 21 квітня у СЗГ УМВС у Чернівецькій області.

12 квітня близько 20.00 єгері державного підприємства Берегометського лісомисливського господарства повідомили про те, що в урочищі «Дивятокове» цього ж господарства вони виявили внутрішні органи та залишок шкіри темно-коричневої масті.

Працівники райвідділу міліції встановили, що невідома особа здійснила полювання на зубра, який занесений у Червону книгу України. З місця події вилучено шкіру тварини. Відповідно до розрахунку розміру стягнень за незаконне полювання мисливських тварин, збитки від незаконного добування зубра для мисливського господарства становить 12500 грн.

При огляді шкіри, вилученої з місця пригоди, вилучено 3 металеві кульки, які, згідно з довідкою НДЕКЦ УМВС України в Чернівецькій області, ймовірно, є дробинами та шротиною, що можуть бути використані для спорядження патронів до гладкоствольної мисливської зброї. За фактом незаконного полювання було порушено кримінальну справу за ст. 248 ч.1 КК України (незаконне полювання).

Уже через тиждень до працівників Вижницького райвідділу міліції з’явився з каяттям 32-річний мешканець с. Долішній Шепіт. Він зізнався, що в ніч на 2 квітня вчинив незаконне полювання на зубра, рештки якого 12 квітня виявили єгері. Чоловік добровільно видав мисливську рушницю марки «ІЖ-18» 16 калібру, 1958 року випуску, яку він зберігав і використовував без відповідного дозволу органів внутрішніх справ.

На даний час триває досудове слідство та проводяться оперативно-розшукові заходи щодо перевірки версії про можливу причетність до вказаного злочину інших осіб.

ЗІК

Источник новости: eco-ua.orgОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

Новые препараты
Бровермектин 2%
Бровермектин 2% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровермектин 2%, производства Бровафарма, применяют для лечения и профилактики животных при поражении эндо- и эктопаразитами: зрелыми и личиночными формами нематод, клещами, вшами, блохами, цестодами, пухоедами, пероедами.
Бровальзен таблетки
Бровальзен таблетки (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровальзен таблетки, производства Бровафарма, применяют для дегельминтизации крупного рогатого скота, овец, коз, свиней, лошадей, собак, котов, пушных зверей, кур при поражении половозрелыми нематодами и личинками ЖКТ и легких.
Бровальзен эмульсия
Бровальзен эмульсия (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровальзен эмульсия, производства Бровафарма, применяют для лечения крупного рогатого скота, овец, коз, свиней, лошадей, собак, котов, пушных зверей, кур при поражении зрелыми и незрелыми трематодами, нематодами ЖКТ и легких и пр., цестодами.