Партнеры

Новости

«Упіймалися на гачок» держінспекторів

В рамках проведення природоохоронної операції «Нерест-2010» працівниками Державної екологічної інспекції в Львівській області спільно з працівниками Львівдержрибоохорони та БМОП «Беркут», громадських інспекторів з охорони навколишнього природного середовища за період з 27 квітня до 03 травня здійснено рейдові перевірки на водоймах Львівської області. рейди на території Сколівського, Турківського, Старосамбірського, Самбірського районів.

Як повідомила КЕПУ прес-служба Державної екологічної інспекції в Львівській області, у результаті проведеної роботи на порушників правил полювання складено 20 протоколів. Виявлено та вилучено 50 м сіток ставних, 6 безгосподарних екранів-сіток.

В урочищі «Кривуля» Самбірського району затримано 4 браконьєрів, які за допомогою гумового човна і сіток проводили вилов риби. В порушників вилучено 130 м сіток ставних.

Крім того, під час проведення рейд-перевірки було виявлено незаконний забір піщано-гравійної суміші об’ємом 4 м3 з річки Стрий поблизу с. Верчани. Порушника притягнуто до адмінвідповідальності відповідно до ст.47 КУпАП.

Источник новости: eco-ua.orgОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

Новые препараты
Раствор новокаина 2%
Раствор новокаина 2% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор новокаина 2%, производства Бровафарма, применяют для проводниковой анестезии в хирургии, снятия спазмов кишечника, лечебных блокад в патогенетической терапии целого ряда заболеваний.
Раствор новокаина 0,5%
Раствор новокаина 0,5% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор новокаина 0,5%, производства Бровафарма, применяют для инфильтрационной анестезии в хирургии, проведения новокаиновых блокад, снятия судорог в сочетании со специфическими и симптоматическими средствами при язвах желудка, атонии преджелудков и кишечника, диспепсии, спастических коликах, непроходимости кишечника и пр.
Раствор кофеина бензоата 20%
Раствор кофеина бензоата 20% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор кофеина бензоата 20%, производства Бровафарма, применяют для лечения лошадей, крупного рогатого скота, свиней, овец, коз, собак, котов при общем угнетении, ослаблении сердечной деятельности, переутомлении, замедлении обмена веществ, тяжелых родах, родильном парезе, спазмах кишечника, интоксикации препаратами для наркоза и пр.