Партнеры

Новости

«Упіймалися на гачок» держінспекторів

В рамках проведення природоохоронної операції «Нерест-2010» працівниками Державної екологічної інспекції в Львівській області спільно з працівниками Львівдержрибоохорони та БМОП «Беркут», громадських інспекторів з охорони навколишнього природного середовища за період з 27 квітня до 03 травня здійснено рейдові перевірки на водоймах Львівської області. рейди на території Сколівського, Турківського, Старосамбірського, Самбірського районів.

Як повідомила КЕПУ прес-служба Державної екологічної інспекції в Львівській області, у результаті проведеної роботи на порушників правил полювання складено 20 протоколів. Виявлено та вилучено 50 м сіток ставних, 6 безгосподарних екранів-сіток.

В урочищі «Кривуля» Самбірського району затримано 4 браконьєрів, які за допомогою гумового човна і сіток проводили вилов риби. В порушників вилучено 130 м сіток ставних.

Крім того, під час проведення рейд-перевірки було виявлено незаконний забір піщано-гравійної суміші об’ємом 4 м3 з річки Стрий поблизу с. Верчани. Порушника притягнуто до адмінвідповідальності відповідно до ст.47 КУпАП.

Источник новости: eco-ua.orgОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Либекрин
Либекрин (Белфармаком)

Либекрин (LYBECRIN) – кормовая добавка для повышения резистентности и продуктивности сельскохозяйственных животных, в том числе птиц. Основные действия: антистрессовое, гепатопротекторное, стимулирует пищеварение и обмен веществ.
Бутацифол
Бутацифол (Белфармаком)

Бутацифол - общеукрепляющая и тонизирующая кормовая добавка, назначение которой нормализация метаболических и регенеративных процессов у сельскохозяйственных животных и птицы, для повышения продуктивности.
Энвайр для собак
Энвайр для собак (Артериум)

Ветеринарный препарат Энвайр для собак от компании Артериум имеет широкий спектр антигельминтого действия на круглых и ленточных гельминт на фармакологическом действии составляющих препарата.