Партнеры

Новости

Версію отруєння тварин Київського зоопарку підтримали екологи

Директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко вважає, що причиною смерті тварин столичного зоопарку було свідоме отруєння. “Аналізуючи загибель тварин за останні півтора місяці, я дійшов висновку, що тут немає провини працівників зоопарку. Адже якби тварини гинули через халатність, недоброякісні корми або з інших причин, то вони помирали б будь-якого дня тижня, а не по понеділках і на початку тижня” – розповів він в інтерв’ю газеті “Вечірній Київ”.

На думку еколога, якби йшлося про природні смерті, гинули б різні тварини - і вовки, і птахи, і лисиці, а не лише крупні, видні - слон, бізон, верблюд. “Одразу після цих трагічних випадків не було б розсилки інформаційних повідомлень, і одразу група людей, яких кілька місяців тому наказом директора було звільнено, не проводила би прес-конференцій. Тобто, тварини помирали би і у вівторок, і в середу, і в четвер.” – розповів пан Борейко.

За останніми подіями він бачить чітку закономірність. “Якщо уважно подивитись на ситуацію, то можна зробити висновок, що систематична загибель тварин раз на тиждень розпочалася саме після того, як за воротами зоопарку опинилась звільнена група людей, що складається з колишніх працівників закладу і перетворилась на “активних захисників тварин”. І саме з цього часу тварини почали гинути з дивною періодичністю - раз на тиждень і на початку тижня, коли журналісти можуть це вчасно висвітлити. Адже більшість газет не виходить по вихідних днях, а так - цілий тиждень є на “розкрутку” – заявив еколог “Вечірньому Києву”.

Источник новости: eco-ua.orgОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

Новые препараты
Ферранимал 75М
Ферранимал 75М (А-БИО)

Ветеринарный препарат Ферранимал 75М, производства А-БИО, применяют для профилактики и лечения железодефицитной анемии, беломышечной болезни, гипотериоза, гипокупроза и гипокобальтоза у сельскохозяйственных животных.
Дорамакс
Дорамакс (Ветсинтез)

Ветеринарный препарат Дорамакс, производства Ветсинтез, применяют для лечения и профилактики крупного рогатого скота, овец, свиней, кошек, собак, кроликов при заболеваниях, вызываемых эндо- и эктопаразитами.
Гельмавет
Гельмавет (Ветсинтез)

Ветеринарный препарат Гельмавет, производства Ветсинтез, применяют для лечения и профилактики паразитарных заболеваний крупного рогатого скота, овец, коз, верблюдов, буйволов и яков при поражении нематодами, цестодами и трематодами.