Партнеры

Новости

Версію отруєння тварин Київського зоопарку підтримали екологи

Директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко вважає, що причиною смерті тварин столичного зоопарку було свідоме отруєння. “Аналізуючи загибель тварин за останні півтора місяці, я дійшов висновку, що тут немає провини працівників зоопарку. Адже якби тварини гинули через халатність, недоброякісні корми або з інших причин, то вони помирали б будь-якого дня тижня, а не по понеділках і на початку тижня” – розповів він в інтерв’ю газеті “Вечірній Київ”.

На думку еколога, якби йшлося про природні смерті, гинули б різні тварини - і вовки, і птахи, і лисиці, а не лише крупні, видні - слон, бізон, верблюд. “Одразу після цих трагічних випадків не було б розсилки інформаційних повідомлень, і одразу група людей, яких кілька місяців тому наказом директора було звільнено, не проводила би прес-конференцій. Тобто, тварини помирали би і у вівторок, і в середу, і в четвер.” – розповів пан Борейко.

За останніми подіями він бачить чітку закономірність. “Якщо уважно подивитись на ситуацію, то можна зробити висновок, що систематична загибель тварин раз на тиждень розпочалася саме після того, як за воротами зоопарку опинилась звільнена група людей, що складається з колишніх працівників закладу і перетворилась на “активних захисників тварин”. І саме з цього часу тварини почали гинути з дивною періодичністю - раз на тиждень і на початку тижня, коли журналісти можуть це вчасно висвітлити. Адже більшість газет не виходить по вихідних днях, а так - цілий тиждень є на “розкрутку” – заявив еколог “Вечірньому Києву”.

Источник новости: eco-ua.orgОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Либекрин
Либекрин (Белфармаком)

Либекрин (LYBECRIN) – кормовая добавка для повышения резистентности и продуктивности сельскохозяйственных животных, в том числе птиц. Основные действия: антистрессовое, гепатопротекторное, стимулирует пищеварение и обмен веществ.
Бутацифол
Бутацифол (Белфармаком)

Бутацифол - общеукрепляющая и тонизирующая кормовая добавка, назначение которой нормализация метаболических и регенеративных процессов у сельскохозяйственных животных и птицы, для повышения продуктивности.
Энвайр для собак
Энвайр для собак (Артериум)

Ветеринарный препарат Энвайр для собак от компании Артериум имеет широкий спектр антигельминтого действия на круглых и ленточных гельминт на фармакологическом действии составляющих препарата.