Партнеры

Новости

Акваріум з рибками: де купити, які обрати і як доглядати

Акваріум з рибками – не тільки красиво, але й дуже корисно. Споглядання за життям маленьких істот у воді заспокоює, нормалізує тиск, допомагає відпочити. Достатньо правильно підібрати скляний будиночок й його мешканців, щоб отримати свою власну домашню акватерапію.

Які рибки акваріумні обрати

Початківцям-акваріумістам краще зупинити свій вибір на невибагливих й комунікативних рибках, що мають однакові життєві потреби. Адже одні рибки потребують лише солоної води, інші почуваються комфортно й у звичайній прісній. Та й вимоги до температури води, простору, наявності зелених водоростей також у всіх видів різна. Деякі з цих малюків не приймають інші види, постійно відстоюють свою територію, не тільки шматуючи конкурентам плавники й хвости, але й вбиваючи їх.

Для початку достатньо заселити акваріум найбільш популярними гуппі, меченосцями та сомиками. Гуппі й меченосці – стайні рибки, тому слід заводити хоча б по три особи кожного виду. Вони яскраві, дуже рухливі й при сталих умовах перебування легко розмножуються. Сомики трохи відлюдькуваті, ведуть перважно нічне життя, не такі яскраві як інші. Але вони є санітарами акваріуму, знищуючи всі недоїдки від риб, що опускаються на дно й загнивають.

Який акваріум купити й де

Обираючи акваріум, в першу чергу звертайте увагу не на його форму, а на об'єм. Чим більший його вміст, тим легше підтримувати необхідний мікроклімат й тим рідше він потребуватиме чистку. Найбільш оптимальний варіант – 50-100 літрів. Це достатній об'єм для нескладного обслуговування й досить хороший, щоб заселити його певною кількістю рибок. Адже об'єм акваріума також впливає на допустиму для нього кількість рибок. Наприклад, для однієї дорослої золотої рибки потрібен простір в 50 літрів, в 100 літрах комфортно почуватимуться тільки дві красуні гурамі, а от стайна малеча на кшталт гуппі, меченосців, неонів або даніо в такому об'ємі непогано почуватиметься в кількості до 20-25 осіб.

До придбання акваріума варто також підходити дуже відповідально. Адже якщо він неякісний, то під тиском кількох десятків літрів води почне протікати, загрожуючи не тільки затопити житло, але й зіпсувати стосунки з сусідами з нижніх поверхів. Варто відмовитись від дешевших кустарних акваріумів, що пропонуються на стихійних базарчиках або в скломайстернях. Краще відвідати зоомагазин й купити акваріум фабричного виробництва з гарантією. Тим паче, що професійні продавці зможуть допомогти підібрати все необхідне обладнання, відповісти на питання відносно догляду за акваріумом.

Основні правила догляду за акваріумними рибками

Першим й найважливішим правилом догляду за рибками є своєчасна заміна води в акваріумі. Від її чистоти залежать здоров'я й самопочуття всіх мешканців акваріуму. Не слід забувати періодично чистити стінки й дно акваріуму.

Другим не менш важливим правилом є правильне харчування риб. Це не тільки хороший корм, але й правильна його кількість. Перекорм шкідливий для рибки не менш, ніж голод.

Причин мати вдома акваріум з рибками досить багато: для когось це модний на сьогодні елемент інтер'єру, декому необхідно про когось дбати, а собаку нема часу вигулювати, для декого це чудовий антидепресант. Але в любому випадку не треба забувати, що то живі істоти, потребують постійного догляду й піклування.

Источник новости: ZooSite.com.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Либекрин
Либекрин (Белфармаком)

Либекрин (LYBECRIN) – кормовая добавка для повышения резистентности и продуктивности сельскохозяйственных животных, в том числе птиц. Основные действия: антистрессовое, гепатопротекторное, стимулирует пищеварение и обмен веществ.
Бутацифол
Бутацифол (Белфармаком)

Бутацифол - общеукрепляющая и тонизирующая кормовая добавка, назначение которой нормализация метаболических и регенеративных процессов у сельскохозяйственных животных и птицы, для повышения продуктивности.
Энвайр для собак
Энвайр для собак (Артериум)

Ветеринарный препарат Энвайр для собак от компании Артериум имеет широкий спектр антигельминтого действия на круглых и ленточных гельминт на фармакологическом действии составляющих препарата.