Партнеры

Новости

Породи кішок: Купуємо Мейн кун - ціна до 15000 грн за білу шорстку

Хто, дивлячись в зоопарку на рись або пуму, не мріяв тримати таку кішку вдома? Величезну, в порівнянні зі звичайними домашніми котами, пухнасту, схожу на дику, але при цьому комунікабельність і досить ласкаву ... Якщо не рись, то хоча б лісового кота.

Серед великих домашніх кішок більше за інших на лісових котів схожі представники породи мейн кун - це прекрасні тварини з густою довгою шерстю і милими пензликами на вухах. Коштують вони не дешево, так що додаткові кошти зможете взяти у манівео , це доступно, швидко та онлайн. Тип паче там не запитують на що саме ви будете витрачати кошти, головне бути повнолітнім. Вартість кота с білому кольорі досягає 15 тіс. грн.

Назва породи походить від американського штату Мен, де вона була виведена і англійського слова coon, що перекладається як єнот: забарвлення сірий в чорні смуги і габарити кота роблять його дійсно трохи схожим на єнота. Коти цієї породи можуть досягати 15 кг ваги, хоча в середньому зазвичай набирають близько 6 - 10 кг. Висота в холці до 40 см.


Предками мейн куна були дикі лісові коти, про що не дають забути пензлики на кінчиках вух і норовливий характер. Але ці кішки зовсім не «дикуни» - вони достатньо розумні, незалежні і живуть своїм життям. Мейн кун не буде лагідною кішкою, яка слідує за господарем по п'ятах і постійно вимагає уваги, він відводить людині роль рівноправного побратима, дозволяючи про себе піклуватися і проводити час разом. Мейн куни дуже спокійні і миролюбні, не бувають агресивні до дітей, відносяться до їх витівок поблажливо, усвідомлюючи, що це «людські кошенята».

Кішки цієї породи потребують можливості досліджувати і відкривати нове, їм тісно в міській квартирі, але варто іноді вивозити їх за місто або виводити на прогулянку в парк. Шерсть між подушечками на лапах не дасть мейн куну переохолодитися навіть взимку, а гра в снігу порадують, додадуть бадьорості і допоможуть зберегти форму.

Однак мейн кун не найбільша порода домашніх кішок, існує і більший гігант - це савана, яка походить від схрещування домашніх котів. При висоті в холці до 60 см, савани досягають ваги майже в 20 кг! Вони розумні, активні та допитливі. Від диких предків савани успадкували гладку шерсть пісочного кольору в дрібні темні плями, струнке граціозна тіло і великі задумливі очі. Але дозволити собі утримувати вдома такого кота можуть не всі, на сьогоднішній день савана - найдорожча порода в світі.

Источник новости: zoosite.com.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Либекрин
Либекрин (Белфармаком)

Либекрин (LYBECRIN) – кормовая добавка для повышения резистентности и продуктивности сельскохозяйственных животных, в том числе птиц. Основные действия: антистрессовое, гепатопротекторное, стимулирует пищеварение и обмен веществ.
Бутацифол
Бутацифол (Белфармаком)

Бутацифол - общеукрепляющая и тонизирующая кормовая добавка, назначение которой нормализация метаболических и регенеративных процессов у сельскохозяйственных животных и птицы, для повышения продуктивности.
Энвайр для собак
Энвайр для собак (Артериум)

Ветеринарный препарат Энвайр для собак от компании Артериум имеет широкий спектр антигельминтого действия на круглых и ленточных гельминт на фармакологическом действии составляющих препарата.