Партнеры

Новости

Тварини в домі: плюси і мінуси

Поруч з людиною тисячоліття живуть одомашнені тварини. З плином часу їх функції змінюються. У сучасній сім`ї тварин містять швидше з естетичних міркувань. Кішки, собаки, птахи створюють в будинку особливу атмосферу доброзичливості і гармонії. Вони виховують в дітях любов до всього живого, необхідність піклуватися про братів наших менших. Так що батьки, купуйте своїм дітям тварин. Якщо зараз гроші відсутні – візьміть швидкий кредит, віддасте за пару тижнів.

з поганою кредитною історією в Гроші Всім

У той же час близьке сусідство людини з тваринами може бути надзвичайно небезпечно. Щоб попередити можливі негативні наслідки спілкування з собаками і кішками, необхідно володіти інформацією про загальні захворюваннях.

Сама доглянута собака або кішка, яка знаходиться під постійним контролем ветеринарного лікаря, в одну мить може стати джерелом інфекційних захворювань, небезпечних для здоров`я людини.

  • Токсоплазмоз - небезпечне захворювання собак, кішок і людини, яке викликається внутрішньоклітинним споровики - токсоплазма гонді. Паразит живе в головному мозку, клітинах скелетної мускулатури, травному тракті і інших органах. Небезпека захворювання в тому, що вона довгий час може клінічно не проявлятися і хвору тварину буде прихованим носієм інфекції. Методи лікування цього захворювання не розроблені. При постановці діагнозу тварина присипляється.
  • Серед дітей велике поширення має таке шкірне захворювання як мікроспорія (лишай). Ця поразка шкіри грибками роду microsporum, яке купується від кішок і собак. Захворювання проявляється рожевими круглими плямами на відкритих ділянках шкіри. При перших ознаках захворювання необхідно звертатися до дерматолога, а не займатися самолікуванням. При недотриманні особистої гігієни перезараження може статися у всіх членів сім`ї.
  • Кліщ Demodex мешкає у волосяних цибулинах собак і кішок. Якщо діти сплять з тваринами і цілуються, відбувається «переселення» найдрібніших кліщів на шкіру дитини. Довгий час це може бути мирне «співжиття». Але якщо у дитини слабшає імунітет, кліщі тут же підуть в атаку. У волосяних цибулинах століття починається запальний процес, розвивається кон`юнктивіт. На шкірі з'являється висип. Хворий відчуває свербіння і загальну інтоксикацію організму. Лікування проводиться антимікробними, протизапальними препаратами. Призначаються імуномодулятори та вітамінотерапія.


Щоб наші чотириногі супутники доставляли нам тільки радість, слід чітко встановити межі спілкування, суворо дотримуватися правил особистої гігієни. У кожного члена сім`ї повинно бути окремий рушник і постіль. Для рук необхідно використовувати тільки паперові рушники. Тварини повинні регулярно проходити ветеринарний огляд.

Источник новости: zoosite.com.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Либекрин
Либекрин (Белфармаком)

Либекрин (LYBECRIN) – кормовая добавка для повышения резистентности и продуктивности сельскохозяйственных животных, в том числе птиц. Основные действия: антистрессовое, гепатопротекторное, стимулирует пищеварение и обмен веществ.
Бутацифол
Бутацифол (Белфармаком)

Бутацифол - общеукрепляющая и тонизирующая кормовая добавка, назначение которой нормализация метаболических и регенеративных процессов у сельскохозяйственных животных и птицы, для повышения продуктивности.
Энвайр для собак
Энвайр для собак (Артериум)

Ветеринарный препарат Энвайр для собак от компании Артериум имеет широкий спектр антигельминтого действия на круглых и ленточных гельминт на фармакологическом действии составляющих препарата.