Партнеры

Новости

Тварини в домі: плюси і мінуси

Поруч з людиною тисячоліття живуть одомашнені тварини. З плином часу їх функції змінюються. У сучасній сім`ї тварин містять швидше з естетичних міркувань. Кішки, собаки, птахи створюють в будинку особливу атмосферу доброзичливості і гармонії. Вони виховують в дітях любов до всього живого, необхідність піклуватися про братів наших менших. Так що батьки, купуйте своїм дітям тварин. Якщо зараз гроші відсутні – візьміть швидкий кредит, віддасте за пару тижнів.

з поганою кредитною історією в Гроші Всім

У той же час близьке сусідство людини з тваринами може бути надзвичайно небезпечно. Щоб попередити можливі негативні наслідки спілкування з собаками і кішками, необхідно володіти інформацією про загальні захворюваннях.

Сама доглянута собака або кішка, яка знаходиться під постійним контролем ветеринарного лікаря, в одну мить може стати джерелом інфекційних захворювань, небезпечних для здоров`я людини.

  • Токсоплазмоз - небезпечне захворювання собак, кішок і людини, яке викликається внутрішньоклітинним споровики - токсоплазма гонді. Паразит живе в головному мозку, клітинах скелетної мускулатури, травному тракті і інших органах. Небезпека захворювання в тому, що вона довгий час може клінічно не проявлятися і хвору тварину буде прихованим носієм інфекції. Методи лікування цього захворювання не розроблені. При постановці діагнозу тварина присипляється.
  • Серед дітей велике поширення має таке шкірне захворювання як мікроспорія (лишай). Ця поразка шкіри грибками роду microsporum, яке купується від кішок і собак. Захворювання проявляється рожевими круглими плямами на відкритих ділянках шкіри. При перших ознаках захворювання необхідно звертатися до дерматолога, а не займатися самолікуванням. При недотриманні особистої гігієни перезараження може статися у всіх членів сім`ї.
  • Кліщ Demodex мешкає у волосяних цибулинах собак і кішок. Якщо діти сплять з тваринами і цілуються, відбувається «переселення» найдрібніших кліщів на шкіру дитини. Довгий час це може бути мирне «співжиття». Але якщо у дитини слабшає імунітет, кліщі тут же підуть в атаку. У волосяних цибулинах століття починається запальний процес, розвивається кон`юнктивіт. На шкірі з'являється висип. Хворий відчуває свербіння і загальну інтоксикацію організму. Лікування проводиться антимікробними, протизапальними препаратами. Призначаються імуномодулятори та вітамінотерапія.


Щоб наші чотириногі супутники доставляли нам тільки радість, слід чітко встановити межі спілкування, суворо дотримуватися правил особистої гігієни. У кожного члена сім`ї повинно бути окремий рушник і постіль. Для рук необхідно використовувати тільки паперові рушники. Тварини повинні регулярно проходити ветеринарний огляд.

Источник новости: zoosite.com.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

Новые препараты
Бровермектин 2%
Бровермектин 2% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровермектин 2%, производства Бровафарма, применяют для лечения и профилактики животных при поражении эндо- и эктопаразитами: зрелыми и личиночными формами нематод, клещами, вшами, блохами, цестодами, пухоедами, пероедами.
Бровальзен таблетки
Бровальзен таблетки (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровальзен таблетки, производства Бровафарма, применяют для дегельминтизации крупного рогатого скота, овец, коз, свиней, лошадей, собак, котов, пушных зверей, кур при поражении половозрелыми нематодами и личинками ЖКТ и легких.
Бровальзен эмульсия
Бровальзен эмульсия (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровальзен эмульсия, производства Бровафарма, применяют для лечения крупного рогатого скота, овец, коз, свиней, лошадей, собак, котов, пушных зверей, кур при поражении зрелыми и незрелыми трематодами, нематодами ЖКТ и легких и пр., цестодами.