Партнеры

Ветеринарный препарат Де-Лонг

Де-Лонг (АгроZooВет O.L.KAR.)

Опис

Однорідна маса білого кольору з характерним запахом

Склад

В 100 г препарату міститься:
- етоній — 300 мг
- аскорбілпальмітат — 300 мг
- диметилсульфоксид — 500 мг
- декаметоксин — 30 мг
- кремова основа до 100г

Фармакологічні властивості

Етоній – виявляє бактеріостатичну і бактерицидну дію, активний по відношенню до стрептококів, стафілококів і інших мікроорганізмів, діє антитоксично по відношенню до стафілококового токсину, володіє місцево анестезуючою дією, стимулює загоєння ран.
Аскорбілпальмітат – похідне аскорбінової і пальмітинової кислоти, яке розчиняється в жирах, і відповідно в ліпідних структурах мембрани клітин. Завдяки цьому аскорбілпальмітат володіє вираженим антиоксидантним ефектом безпосередньо в клітинних мембранах, підсилюючи дію вітамінів Е і С. Аскорбілпальмітат підвищує захисні властивості організму за рахунок посилення клітинного імунітету.
Декаметоксин – володіє широким спектром антимікробної дії відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, бактерій: Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris, грибів: Candida albicans, Candida crusei, найпростіших: Protosoa, дерматоміцетів: Trichophyton spp., Microsporum spp. та деяких вірусів.
Диметилсульфоксид – володіє протизапальною, аналгетичною, антисептичною і фібринолітичною дією. Має важливу особливість проникати через біологічні мембрани, шкіру, завдяки чому підсилює проникнення через шкіру лікарських речовин (транспортуюча здатність).

Застосування

Як протимікробний, протизапальний, анестезуючий, імуномодулюючий і прискорюючий регенерацію засіб при захворюваннях шкіри і слизових оболонок, пролежнях, тріщинах дійок і сосків, опіках, ранах, виразках, дерматитах, дерматомікозах. Для лікування маститів, ендометритів, кон’юнктивітів. Для профілактики ендометритів після родів. Для лікування запальних захворювань опорно-рухового апарату, артритів, міозитів, травматичних інфільтратів, запальних набряків, абсцесів.

Дозування

Зовнішньо: крем-емульсію 2-3 рази на добу наносять на ураженні ділянки невеликим шаром, захоплюючи здорові тканини на 2-3 см. При артритах, міозитах, абсцесах препарат наносять на ушкодженні ділянки у вигляді аплікацій під пов’язку, яку змінюють 1 раз на добу.
В порожнину матки: для профілактики ендометритів після родів, одноразово, вводять 100-200г препарату підігрітим до температури тіла тварини. Для лікування ендометриту, препарат підігрітим вводять один раз на добу у дозі 100-200г протягом 5 діб.
У вим’я через дійковий канал: препарат вводять при важких формах маститів розігрітим до температури тіла тварини, за допомогою шприца і молочного катетера. Тварину спочатку обережно здоюють, вводять по 50г крем-емульсії на одну долю і масажують вим’я знизу доверху кілька хвилин. Препарат вводять 2-3 рази на добу протягом 5-7 діб.
За нижню повіку: при кон’юнктивітах мікробного походження, підігрітий препарат наносять у кон’юнктивальний мішок у дозі 2-3г і злегка масажують декілька секунд. Вводять препарат 1-2 рази на добу, протягом 3-5 діб.

Протипоказання


Не встановлені.

Застереження

При лікуванні маститів коли препарат вводився у порожнину вимені, молоко таких тварин зціджують і утилізують. Використовувати молоко таких тварин в їжу людям можна не раніше 5 днів після останнього введення препарату.

Форма випуску

Ламінатні туби по 50, 100, 200г, полімерні контейнери по 500, 1000г.

Зберігання

В сухому, темному місці при температурі від 50С до 250С

Термін придатності. 2 роки з дати виготовлення. 

Де-Лонг
Прочитать/оставить отзыв о ветеринарном препарате Де-Лонг

Полезно знать:

   

Новые препараты
Новомек
Новомек (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Новомек, производства Ветбиохим, применяют против возбудителей паразитарных болезней у животных.
Гиподектин-Н
Гиподектин-Н (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Гиподектин-Н, производства Ветбиохим, применяют для борьбы с гиподерматозом крупного рогатого скота – заболеванием, вызываемым личинками подкожного овода.
Гиподектин инъекционный
Гиподектин инъекционный (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Гиподектин инъекционный, производства Ветбиохим, применяют при гиподерматозе, телязиозе и диктиокаулёзе крупного рогатого скота, эдемагенозе и цефеномиозе оленей.