Партнеры

Ветеринарный препарат Сексинон

Сексинон (АгроZooВет O.L.KAR.)

Опис

Безбарвна або жовтувата прозора масляниста рідина із специфічним запахом. Допускається наявність осаду.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

мегестролу ацетат-5 мг;

допоміжні речовини: поліетиленгліколь.

Фармакологічні властивості


Мегестролу ацетат – синтетичний прогестаген, впливає на гіпоталамо-гіпофізарну систему тварини і блокує виділення гонадотропних гормонів (фолікуло-стимулюючого та лютеїнізуючого). При нестачі цих гормонів у крові затримується дозрівання фолікулів в яєчниках самок, а у самців блокується синтез тестостерону, внаслідок чого припиняється тічка та статевий потяг у тварин. У кобелів знижує статеву активність та пов’язану з нею поведінку.

Механізм дії мегестролу ацетату має дві основні дії на організм: антигонадотропна дія проявляється в пригніченні секреції гонадотропних гормонів та затриманні овуляції, яка клінічно є наслідком затримання тічки; прогестагенна дія - проявляється у прямому впливі на ендометрій матки, який призводить її в секреторну фазу, що пригальмовує імплантацію зародка, посилюючи контрацептивні властивості препарату.

Застосування

Перорально для собак з метою попередження або припинення тічки, попередження небажаної вагітності у самок, а також для пригнічення статевого потягу у кобелів.

Дозування


Перорально з кормом або примусово безпосередньо на корінь язика:

сукам:

-  для попередження тічки – 1 мл препарату на 10 кг маси тіла, один раз на 14 діб. Після припинення застосування препарату тічка настає через 21 добу;

-  для припинення тічки – по 1 мл препарату на 10 кг маси тіла, протягом 7 діб (з моменту прояву ознак статевого збудження);

-  як контрацептив – 2 мл препарату на 5 кг маси тіла, щоденно протягом 2 діб після спаровування.

кобелям:

-  для заспокоєння при статевому збудженні – 1 мл препарату на 10 кг маси тіла, щоденно протягом 5 діб.

Протипоказання


Не застосовувати препарат при захворюваннях сечостатевої системи, пухлинах, нестатевозрілим, вагітним та лактуючим тваринам. Не рекомендується застосовувати препарат, якщо після настання тічки пройшло більше 3 діб та молодняку тварин в першу тічку через труднощі визначення початку циклу.

Застереження


При тривалому використанні препарату можлива зміна характеру, розвиток молочних залоз, збільшення апетиту і пов’язане з цим збільшення маси тіла тварини.

Форма випуску

По 1; 2; 4 мл у полімерні ампули та/або флакони або скляні флакони з корком крапельницею.

Зберігання


В оригінальному упакуванні виробника у сухому, темному, недоступному для дітей і тварин місці за температури від 5ºС до 25ºС.

Не зберігати разом з харчовими продуктами.

Термін придатності - 3 роки. 

Сексинон
Прочитать/оставить отзыв о ветеринарном препарате Сексинон

Полезно знать:

   

Новые препараты
Новомек
Новомек (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Новомек, производства Ветбиохим, применяют против возбудителей паразитарных болезней у животных.
Гиподектин-Н
Гиподектин-Н (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Гиподектин-Н, производства Ветбиохим, применяют для борьбы с гиподерматозом крупного рогатого скота – заболеванием, вызываемым личинками подкожного овода.
Гиподектин инъекционный
Гиподектин инъекционный (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Гиподектин инъекционный, производства Ветбиохим, применяют при гиподерматозе, телязиозе и диктиокаулёзе крупного рогатого скота, эдемагенозе и цефеномиозе оленей.