Партнеры

Ветеринарный препарат Ультрасептол

Ультрасептол (АгроZooВет O.L.KAR.)

Описание

Кругла циліндричної форми таблетка, світло-жовтого кольору, слабо розчиняється у воді.

Склад

1 таблетка (1 г) містить діючі речовини (мг):
Сульфадимезин- 80,0;
Триметоприм - 30,0;
Окситетрацикліну гідрохлорид - 45,0;
Тилозину тартрат - 25,0.

Фармакологічні властивості


Ультрасептол - комплексний препарат широкого спектру бактерицидної і бактеріостатичної дії.
Норсульфазол має системну дію і добре всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Сульфадимезин майже не всмоктується з шлунково-кишкового тракту, досягаючи високої концентрації в кишечнику, чим забезпечує максимальний лікувальний ефект. Комбінація сульфаніламідів з триметопримом та антибіотиками (окситетрациклін і тилозин) забезпечує широкий спектр бактерицидної і бактеріостатичної активності проти мікроорганізмів, резистентних до звичайних антибіотиків і хіміотерапевтичних препаратів. У діапазоні спектру дії препарату є грампозитивні мікроорганізми (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacter spp. тощо), грамнегативні мікроорганізми (E. colli., Bordetella spp., Salmonella spp., Klebsiella spp., Pasterella spp., Proteus spp., Campylobacter, Mycoplasma spp. та ін.), а також деякі найпростіші та великі віруси.

Застосування


Лікування тварин при первинних і вторинних бактеріальних інфекціях шлунково-кишкового тракту, органів дихання і сечостатевої системи, а саме: катар верхніх дихальних шляхів, пневмонія, ентерит, цистит, мастит, септицемія, післяпологові ускладнення і специфічні інфекції:
- У телят - колібацелярний і сальмонельозний гастроентерит, пастерельоз, кампілобактеріоз;
- У свиней - ензоотична пневмонія, артрит, дизентерія, набрякова хвороба, бешиха, сальмонельоз, пастерельоз;
- У овець - септицемія, кокцидіоз, інфекційна агалактія;
- У птахів - тиф, холера, сальмонельоз, мікоплазмоз, риніт

Дозування

Попередньо подрібнені таблетки задають в суміші з сухим або вологим кормом. Для всіх видів тварин добова доза препарату становить 1-1,5 г (таблетка) на 10 кг маси тіла. Добову дозу задають в два прийоми. У перший день дозу ультрасептолу збільшують на 30-100%. Курс лікування - 4-5 діб (до повного зникнення симптомів хвороби). Лікування може бути продовжено на 1-2 доби.

Протипоказання

Не призначати тваринам з важкими порушеннями функцій печінки і нирок, дійним коровам, а також курям-несучкам, яйця яких люди вживають в їжу.

Застереження

Забій тварин і птахів на харчові цілі дозволяється через 8 діб після останнього застосування препарату. До зазначеного терміну м\'ясо згодовують непродуктивним тваринам або утилізують (залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини).

Форма випуску

Полімерні контейнери або пакети.виготовлені з непрозорої полімерної плівки, ламінованого паперу або ламінованої фольги по 6,10,30,50,100,300,500,1000 таблеток.

Контурне чарункове пакування по 6,10,30,100 таблеток.яке упаковують у картонні коробки.

Зберігання

Сухе темне місце при температурі до 25 º С.

Термін придатності. 2 роки. 

Ультрасептол
Прочитать/оставить отзыв о ветеринарном препарате Ультрасептол

Полезно знать:

   

Новые препараты
Новомек
Новомек (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Новомек, производства Ветбиохим, применяют против возбудителей паразитарных болезней у животных.
Гиподектин-Н
Гиподектин-Н (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Гиподектин-Н, производства Ветбиохим, применяют для борьбы с гиподерматозом крупного рогатого скота – заболеванием, вызываемым личинками подкожного овода.
Гиподектин инъекционный
Гиподектин инъекционный (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Гиподектин инъекционный, производства Ветбиохим, применяют при гиподерматозе, телязиозе и диктиокаулёзе крупного рогатого скота, эдемагенозе и цефеномиозе оленей.