Партнеры

Ветеринарный препарат Пневмосепт

Пневмосепт (Ветсинтез)

Інгредієнти: Лінкоміцину гідрохлорид, Спектиноміцину гідрохлорид, Флуорфеникол

Застосування: Оральне

Тип препарату: Антибіотик

Опис


Порошок від білого до сіруватого кольору із запахом складників.

Склад


1 г препарату містить діючі речовини:

спектиноміцину гідрохлорид (спектиноміцин-основу) – 22,0 мг;

лінкоміцину гідрохлорид (лінкоміцин-основу) – 22,0 мг;

флуорфенікол -  50,0 мг.

Допоміжні речовини: цукор молочний.

Фармакологічні властивості


АТС vet класифікаційний код QJ01 – антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування.

ПНЕВМОСЕПТ – комбінований препарат, який містить три антибіотики.

Лінкоміцин – це лінкозамідний антибіотик. Діє на грампозитивні мікроорганізми, такі як: Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Bacillus anthracis, Corynebacterium spp., деякі види Nocardis spp.та Actіnomyces spp. Особливо ефективний проти Serpulina hyodysenteriae та Mycoplasma spp. Лінкоміцин викликає інгібіцію білкового синтезу на рівні рибосомної субодиниці 50S.

Спектиноміцин – це аміноциклічний антибіотик. Діє переважно на грамнегативні мікроорганізми, в тому числі: E. сoli, Pasteurella multocida, Salmonella spp., Clostridium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Haemophylus spp., Vibrio spp., а також Мycoplasma spp. Спектиноміцин викликає інгібіцію білкового синтезу на рівні рибосомної субодиниці 30S.

Лінкоміцин та спектиноміцин діють синергічно in vitro проти анаеробів в патогенезі дизентерії у свиней.

Флуорфенікол – це антибіотик групи феніколів, активний у відношенні до грамнегативних та грампозитивних мiкроорганiзмiв, у тому числі: Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Enterobacter spp., E. сoli, Pasteurella haemolytica, Pasteurella multocida, Pasteurella piscicida, Vibrio spp., Haemophilus somnus, Haemophilus parasuis, Fusobacterium necrophorum, Bacteroides melaninogenicus, A. pleuropneumoniae, Bordetella bronchiseptica, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Shigella spp. та інші.

Флуорфенікол активний проти більшості мікоплазм (Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma hyorhinis, Mycoplasma suis та інших).

Механізм дії флуорфеніколу полягає в зв’язуванні з 70S рибосомами та блокуванні синтезу білків у бактеріальній клітині.
 
Застосування

Свині: лікування тварин, хворих на мікоплазмоз, еперітрозооноз, лавсоніози, синдром мастит-метрит-агалактія, колібактеріоз, сальмонельоз, дизентерію, плевропневмонію, атрофічний риніт, хворобу Глессера (гемофільозний полісерозит), пастерельоз, а також при захворюваннях органів травного каналу та дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину, спектиноміцину та флуорфеніколу.

Свійська птиця (бройлери, ремонтний молодняк птиці): лікування птиці, хворої на хронічний респіраторний синдром (CRD), асоційований з мікоплазмою, колі–інфекцією, пастерельоз, мікоплазмоз, сальмонельоз та при захворюваннях органів дихання та травного каналу, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину, спектиноміцину та флуорфеніколу.
 
Дозування

Перорально з кормом 1 раз на добу у дозі:

свині – 2 кг препарату на 1 т корму протягом 5-7 діб;

свійська птиця (бройлери і ремонтний молодняк) – 2 кг препарату на 1 т корму протягом 5-7 діб.

Протипоказання

Підвищена чутливість до лінкоміцину, спектиноміцину та флуорфеніколу.

Не застосовувати тваринам  із порушенням функції нирок.

Не застосовувати кролям, хом’якам, мурчакам, коням та жуйним тваринам. Це може привести до важких розладів травного каналу.

Не застосовувати одночасно з еритроміцином.

Не застосовувати курям – несучкам, яйця яких призначені для використання в їжу людям.

Поросним свиноматкам препарат не рекомендується до застосування, в зв’язку з можливою негативною дією на формування хрящів у плода.

Не застосовувати одночасно з тіамфеніколом або хлорамфеніколом, антибіотиками групи пеніцилінів, цефалоспоринів, фторхінолонів та сульфаніламідними препаратами.

Застереження

У процесі змішування препарату з кормом необхідно обов’язково використовувати засоби індивідуального захисту (респіратор, рукавички).

Забій тварин та птиці на м’ясо дозволяється через 14 діб (свині) та через 7 діб (свійська птиця) після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
 
Форма випуску

Пакети з водонепроникної світлозахисної алюмінізованої поліетиленової плівки по 1, 2,10, 20, 50, 100, 500 г, а також по 1 та 25 кг.

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5°С до 25 °С.

Термін придатності – 2 роки (24 місяці) з дати виготовлення.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Пневмосепт
Прочитать/оставить отзыв о ветеринарном препарате Пневмосепт

Полезно знать:

   

Новые препараты
Новомек
Новомек (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Новомек, производства Ветбиохим, применяют против возбудителей паразитарных болезней у животных.
Гиподектин-Н
Гиподектин-Н (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Гиподектин-Н, производства Ветбиохим, применяют для борьбы с гиподерматозом крупного рогатого скота – заболеванием, вызываемым личинками подкожного овода.
Гиподектин инъекционный
Гиподектин инъекционный (Ветбиохим)

Ветеринарный препарат Гиподектин инъекционный, производства Ветбиохим, применяют при гиподерматозе, телязиозе и диктиокаулёзе крупного рогатого скота, эдемагенозе и цефеномиозе оленей.