Партнеры

Новости

Оприлюднено проект єдиних ветеринарних тарифів

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України оприлюднила проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Переліків платних послуг, які надаються органами, установами та Державним підприємством "Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин", що входять до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, і розміру плати за їх надання".

Як говориться в пояснювальній записці до проекту, постанову розроблено з метою впорядкування та затвердження чіткого переліку вказаних платних послуг, а також єдиних розмірів вартості за їх надання. Прийняття даного проекту постанови унеможливить встановлення різної вартості за одну і ту ж послугу різними суб'єктами її надання.

Необхідність в прийнятті проекту постанови з'явилася у зв'язку з реформуванням Державної ветеринарної та фітосанітарної служби відповідно до Указу Президента України від 09.12.2010 № 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", а також з прийняттям Указу Президента України від 13.04.2011 № 464/2011 "Про затвердження Положення про Державну ветеринарну та фітосанітарну службу України".

Проект постанови розміщено та оприлюднено на офіційному веб-сайті Державної ветеринарної та фітосанітарної служби для отримання зауважень та пропозицій. Переглянути проект можна в розділі тарифи законодавчої бази.

Источник новости: vet.in.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Либекрин
Либекрин (Белфармаком)

Либекрин (LYBECRIN) – кормовая добавка для повышения резистентности и продуктивности сельскохозяйственных животных, в том числе птиц. Основные действия: антистрессовое, гепатопротекторное, стимулирует пищеварение и обмен веществ.
Бутацифол
Бутацифол (Белфармаком)

Бутацифол - общеукрепляющая и тонизирующая кормовая добавка, назначение которой нормализация метаболических и регенеративных процессов у сельскохозяйственных животных и птицы, для повышения продуктивности.
Энвайр для собак
Энвайр для собак (Артериум)

Ветеринарный препарат Энвайр для собак от компании Артериум имеет широкий спектр антигельминтого действия на круглых и ленточных гельминт на фармакологическом действии составляющих препарата.