Партнеры

Новости

Оприлюднено проект єдиних ветеринарних тарифів

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України оприлюднила проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Переліків платних послуг, які надаються органами, установами та Державним підприємством "Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин", що входять до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, і розміру плати за їх надання".

Як говориться в пояснювальній записці до проекту, постанову розроблено з метою впорядкування та затвердження чіткого переліку вказаних платних послуг, а також єдиних розмірів вартості за їх надання. Прийняття даного проекту постанови унеможливить встановлення різної вартості за одну і ту ж послугу різними суб'єктами її надання.

Необхідність в прийнятті проекту постанови з'явилася у зв'язку з реформуванням Державної ветеринарної та фітосанітарної служби відповідно до Указу Президента України від 09.12.2010 № 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", а також з прийняттям Указу Президента України від 13.04.2011 № 464/2011 "Про затвердження Положення про Державну ветеринарну та фітосанітарну службу України".

Проект постанови розміщено та оприлюднено на офіційному веб-сайті Державної ветеринарної та фітосанітарної служби для отримання зауважень та пропозицій. Переглянути проект можна в розділі тарифи законодавчої бази.

Источник новости: vet.in.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

Новые препараты
Ферранимал 75М
Ферранимал 75М (А-БИО)

Ветеринарный препарат Ферранимал 75М, производства А-БИО, применяют для профилактики и лечения железодефицитной анемии, беломышечной болезни, гипотериоза, гипокупроза и гипокобальтоза у сельскохозяйственных животных.
Дорамакс
Дорамакс (Ветсинтез)

Ветеринарный препарат Дорамакс, производства Ветсинтез, применяют для лечения и профилактики крупного рогатого скота, овец, свиней, кошек, собак, кроликов при заболеваниях, вызываемых эндо- и эктопаразитами.
Гельмавет
Гельмавет (Ветсинтез)

Ветеринарный препарат Гельмавет, производства Ветсинтез, применяют для лечения и профилактики паразитарных заболеваний крупного рогатого скота, овец, коз, верблюдов, буйволов и яков при поражении нематодами, цестодами и трематодами.