Партнеры

Новости

Ветеринарні лікарні перейменовано у профілактично-лікувальні центри

Відповідний наказ № 44 "Про перейменування установ, що відносяться до сфери управління Держветфітослужби" підписав голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Іван Бісюк 14 лютого 2012 року. Це ще один крок в реорганізації державної ветеринарної мережі.

Згідно з наказом більшість районних та міських державних лікарень ветеринарної медицини було переіменовано відповідно в районні та міські державні профілактично-лабораторні центри. На базі регіональних державних лабораторій створено регіональні державні профілактично-лабораторні центри. Повний перелік установ, які змінили свої назви наведено в додатку до наказу.

Також, голова Держветфітослужби зобов'язав директора Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Загребельному В.О. затвердити положення про районні та міські державні профілактично-лабораторні центри, а керівників відповідних установ здійснити необхідні заходи, пов'язані з перейменуванням установ та відміною діючих положень.

Джерело: Ветеринарія в Україні

Источник новости: vet.in.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Либекрин
Либекрин (Белфармаком)

Либекрин (LYBECRIN) – кормовая добавка для повышения резистентности и продуктивности сельскохозяйственных животных, в том числе птиц. Основные действия: антистрессовое, гепатопротекторное, стимулирует пищеварение и обмен веществ.
Бутацифол
Бутацифол (Белфармаком)

Бутацифол - общеукрепляющая и тонизирующая кормовая добавка, назначение которой нормализация метаболических и регенеративных процессов у сельскохозяйственных животных и птицы, для повышения продуктивности.
Энвайр для собак
Энвайр для собак (Артериум)

Ветеринарный препарат Энвайр для собак от компании Артериум имеет широкий спектр антигельминтого действия на круглых и ленточных гельминт на фармакологическом действии составляющих препарата.