Партнеры

Новости

Україна не пускатиме білоруське мясо до з’ясування всіх обставин щодо АЧС

На сьогодні з метою забезпечення недопущення африканської чуми свиней на територію нашої держави, ввезення до України з Білорусі сприятливих до АЧС тварин, продуктів та сировини з них тимчасово призупинено. Про це сьогодні, 1 березня, у рамках брифінгу ІА RegioNews повідомив Перший заступник Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України та перший заступник Головного державного інспектора ветеринарної медицини України Володимир Горжеєв.

Як повідомив Володимир Горжеєв, передумовою до введення заборони став випадок вилучення та масового знищення свинопоголів’я у селі Незнаново Новогрудського району Гродненської області Республіки Білорусь, який було зафіксовано 16 лютого цього року.

«Білоруська сторона повідомила, що цей випадок пов'язаний з проведенням місцевого навчання з 16 до 18 лютого. Втім, як відомо, там і зараз продовжуються дії місцевої влади та ветеринарних служб. Окрім того, населенню були роздані приписи, щодо незабою поголів’я та попередження ветслужб при виявленні симптомів АЧС. Це і викликало занепокоєння української сторони», - повідомив Володимир Горжеєв.

Питання африканської чуми свиней має величезне значення, аадже якщо вірус буде занесено на територію нашої держави, все поголів’я у регіоні, де буде виявлено збудника, доведеться знищити методом спалювання.

«Україна є аграрною державою, яка має величезний потенціал щодо вирощування та експорту зернових. При виявленні на нашій території вірусу, постраждає не лише галузь свинарства, а й експортний потенціал та імідж всієї держави на зовнішньому ринку. Саме тому Державною ветеринарною та фітосанітарною службою України було прийнято рішення тимчасово призупинити завезення цієї продукції до нашої держави до з’ясування обставин», - зазначив Володимир Горжеєв.

Джерело: RegioNews

Источник новости: vet.in.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

Новые препараты
Бровермектин 2%
Бровермектин 2% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровермектин 2%, производства Бровафарма, применяют для лечения и профилактики животных при поражении эндо- и эктопаразитами: зрелыми и личиночными формами нематод, клещами, вшами, блохами, цестодами, пухоедами, пероедами.
Бровальзен таблетки
Бровальзен таблетки (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровальзен таблетки, производства Бровафарма, применяют для дегельминтизации крупного рогатого скота, овец, коз, свиней, лошадей, собак, котов, пушных зверей, кур при поражении половозрелыми нематодами и личинками ЖКТ и легких.
Бровальзен эмульсия
Бровальзен эмульсия (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровальзен эмульсия, производства Бровафарма, применяют для лечения крупного рогатого скота, овец, коз, свиней, лошадей, собак, котов, пушных зверей, кур при поражении зрелыми и незрелыми трематодами, нематодами ЖКТ и легких и пр., цестодами.