Партнеры

Новости

Україна не пускатиме білоруське мясо до з’ясування всіх обставин щодо АЧС

На сьогодні з метою забезпечення недопущення африканської чуми свиней на територію нашої держави, ввезення до України з Білорусі сприятливих до АЧС тварин, продуктів та сировини з них тимчасово призупинено. Про це сьогодні, 1 березня, у рамках брифінгу ІА RegioNews повідомив Перший заступник Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України та перший заступник Головного державного інспектора ветеринарної медицини України Володимир Горжеєв.

Як повідомив Володимир Горжеєв, передумовою до введення заборони став випадок вилучення та масового знищення свинопоголів’я у селі Незнаново Новогрудського району Гродненської області Республіки Білорусь, який було зафіксовано 16 лютого цього року.

«Білоруська сторона повідомила, що цей випадок пов'язаний з проведенням місцевого навчання з 16 до 18 лютого. Втім, як відомо, там і зараз продовжуються дії місцевої влади та ветеринарних служб. Окрім того, населенню були роздані приписи, щодо незабою поголів’я та попередження ветслужб при виявленні симптомів АЧС. Це і викликало занепокоєння української сторони», - повідомив Володимир Горжеєв.

Питання африканської чуми свиней має величезне значення, аадже якщо вірус буде занесено на територію нашої держави, все поголів’я у регіоні, де буде виявлено збудника, доведеться знищити методом спалювання.

«Україна є аграрною державою, яка має величезний потенціал щодо вирощування та експорту зернових. При виявленні на нашій території вірусу, постраждає не лише галузь свинарства, а й експортний потенціал та імідж всієї держави на зовнішньому ринку. Саме тому Державною ветеринарною та фітосанітарною службою України було прийнято рішення тимчасово призупинити завезення цієї продукції до нашої держави до з’ясування обставин», - зазначив Володимир Горжеєв.

Джерело: RegioNews

Источник новости: vet.in.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Либекрин
Либекрин (Белфармаком)

Либекрин (LYBECRIN) – кормовая добавка для повышения резистентности и продуктивности сельскохозяйственных животных, в том числе птиц. Основные действия: антистрессовое, гепатопротекторное, стимулирует пищеварение и обмен веществ.
Бутацифол
Бутацифол (Белфармаком)

Бутацифол - общеукрепляющая и тонизирующая кормовая добавка, назначение которой нормализация метаболических и регенеративных процессов у сельскохозяйственных животных и птицы, для повышения продуктивности.
Энвайр для собак
Энвайр для собак (Артериум)

Ветеринарный препарат Энвайр для собак от компании Артериум имеет широкий спектр антигельминтого действия на круглых и ленточных гельминт на фармакологическом действии составляющих препарата.