Партнеры

Новости

Українські прикордонники знову відмовили в транзиті російським верблюдам

Учора, 7 грудня, співробітники Державної прикордонної служби не пустили в Україну вантажівку DAF з 20 верблюдами в пункті пропуску Успенка в Донецькій області.

Як повідомили, тварин переправляли з Владикавказа (Росія) до Софії (Болгарія) для їх циркового дресирування. Під час оформлення документів з'ясувалося, що у водія не було дозволу на транзитне перевезення верблюдів по території України. Крім того, в транспортному засобі був корм, який заборонено завозити до України у зв'язку із заходами з протидії поширення з Росії африканської чуми свиней, які проводяться на кордоні ще з середини жовтня.

Після складання контрольними службами відповідних документів українські прикордонники зустрілися з російськими колегами з пункту пропуску Матвєєв Курган і погодили питання повернення вантажівки з верблюдами на територію Росії для дезінфекції автомобіля, утилізації корму та оформлення відповідного дозволу на транзитний проїзд по Україні.

Близько 21:00 машина повернулася до пункту пропуску Матвєєв Курган.

Нагадаємо, що аналогічна ситуація склалася на українсько-російському кордоні на початку цього року. Вантажівка з 20 верблюдами з Калмикії, що прямувала в цирки Болгарії, 31 січня приїхала на пункт пропуску Матвєєв Курган у Ростовській області. Місцеві митники, перевіривши документи і оформивши живий вантаж, дозволили його вивіз з Росії. Проте Україна не впустила верблюдів, пославшись на заборону транзиту тварин у зв'язку з епідемією африканської чуми свиней.

На сьомий день перебування в кузові вантажівки один верблюд помер. Того ж дня Україна дозволила провезення тварин через свою територію, але тільки в спеціально обладнаному транспорті. 12 лютого тварини перетнули кордон і попрямували через Україну, Молдову і Румунію до Болгарії. Але пізніше стало відомо, що румунські прикордонники не пропускають тварин через проблеми з документами.

Калмицькі верблюди після майже тритижневої стомлюючої подорожі дісталися до країни призначення 17 лютого.

Источник новости: Українські новиниОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

Новые препараты
Бровермектин 2%
Бровермектин 2% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровермектин 2%, производства Бровафарма, применяют для лечения и профилактики животных при поражении эндо- и эктопаразитами: зрелыми и личиночными формами нематод, клещами, вшами, блохами, цестодами, пухоедами, пероедами.
Бровальзен таблетки
Бровальзен таблетки (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровальзен таблетки, производства Бровафарма, применяют для дегельминтизации крупного рогатого скота, овец, коз, свиней, лошадей, собак, котов, пушных зверей, кур при поражении половозрелыми нематодами и личинками ЖКТ и легких.
Бровальзен эмульсия
Бровальзен эмульсия (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Бровальзен эмульсия, производства Бровафарма, применяют для лечения крупного рогатого скота, овец, коз, свиней, лошадей, собак, котов, пушных зверей, кур при поражении зрелыми и незрелыми трематодами, нематодами ЖКТ и легких и пр., цестодами.