Партнеры

Новости

Українські прикордонники знову відмовили в транзиті російським верблюдам

Учора, 7 грудня, співробітники Державної прикордонної служби не пустили в Україну вантажівку DAF з 20 верблюдами в пункті пропуску Успенка в Донецькій області.

Як повідомили, тварин переправляли з Владикавказа (Росія) до Софії (Болгарія) для їх циркового дресирування. Під час оформлення документів з'ясувалося, що у водія не було дозволу на транзитне перевезення верблюдів по території України. Крім того, в транспортному засобі був корм, який заборонено завозити до України у зв'язку із заходами з протидії поширення з Росії африканської чуми свиней, які проводяться на кордоні ще з середини жовтня.

Після складання контрольними службами відповідних документів українські прикордонники зустрілися з російськими колегами з пункту пропуску Матвєєв Курган і погодили питання повернення вантажівки з верблюдами на територію Росії для дезінфекції автомобіля, утилізації корму та оформлення відповідного дозволу на транзитний проїзд по Україні.

Близько 21:00 машина повернулася до пункту пропуску Матвєєв Курган.

Нагадаємо, що аналогічна ситуація склалася на українсько-російському кордоні на початку цього року. Вантажівка з 20 верблюдами з Калмикії, що прямувала в цирки Болгарії, 31 січня приїхала на пункт пропуску Матвєєв Курган у Ростовській області. Місцеві митники, перевіривши документи і оформивши живий вантаж, дозволили його вивіз з Росії. Проте Україна не впустила верблюдів, пославшись на заборону транзиту тварин у зв'язку з епідемією африканської чуми свиней.

На сьомий день перебування в кузові вантажівки один верблюд помер. Того ж дня Україна дозволила провезення тварин через свою територію, але тільки в спеціально обладнаному транспорті. 12 лютого тварини перетнули кордон і попрямували через Україну, Молдову і Румунію до Болгарії. Але пізніше стало відомо, що румунські прикордонники не пропускають тварин через проблеми з документами.

Калмицькі верблюди після майже тритижневої стомлюючої подорожі дісталися до країни призначення 17 лютого.

Источник новости: Українські новиниОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Либекрин
Либекрин (Белфармаком)

Либекрин (LYBECRIN) – кормовая добавка для повышения резистентности и продуктивности сельскохозяйственных животных, в том числе птиц. Основные действия: антистрессовое, гепатопротекторное, стимулирует пищеварение и обмен веществ.
Бутацифол
Бутацифол (Белфармаком)

Бутацифол - общеукрепляющая и тонизирующая кормовая добавка, назначение которой нормализация метаболических и регенеративных процессов у сельскохозяйственных животных и птицы, для повышения продуктивности.
Энвайр для собак
Энвайр для собак (Артериум)

Ветеринарный препарат Энвайр для собак от компании Артериум имеет широкий спектр антигельминтого действия на круглых и ленточных гельминт на фармакологическом действии составляющих препарата.