Партнеры

Новости

З 5 квітня до 25 травня на Закарпатті проводиться операція «Нерест– 2010»

З метою посилення в весняно-літній нерестовий період 2010 року державного контролю за станом охорони, використання і відтворення рибних та інших водних живих ресурсів у водоймах Закарпатської області, попередження та недопущення порушень правил рибальства з 5 квітня по 25 травня проводиться операція “Нерест– 2010”, - повідомили КЕПУ у прес-службі Мінприроди.

В цей період на території краю заборонено будь-яке рибальство та добування водних живих ресурсів. Як виняток, на час нересту дозволено любительське рибальство з берега однією вудкою з одним гачком та спінінгом з одною блешнею на визначених ділянках рибогосподарських водних об'єктів області.

Нагадаємо, що порушники правил рибальства відповідно до ст.85 ч.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення притягатимуться до відповідальності шляхом накладання штрафу на громадян від 34 грн. до 170 грн. та посадових осіб від 170 грн. до 510 грн.

Источник новости: eco-ua.orgОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Либекрин
Либекрин (Белфармаком)

Либекрин (LYBECRIN) – кормовая добавка для повышения резистентности и продуктивности сельскохозяйственных животных, в том числе птиц. Основные действия: антистрессовое, гепатопротекторное, стимулирует пищеварение и обмен веществ.
Бутацифол
Бутацифол (Белфармаком)

Бутацифол - общеукрепляющая и тонизирующая кормовая добавка, назначение которой нормализация метаболических и регенеративных процессов у сельскохозяйственных животных и птицы, для повышения продуктивности.
Энвайр для собак
Энвайр для собак (Артериум)

Ветеринарный препарат Энвайр для собак от компании Артериум имеет широкий спектр антигельминтого действия на круглых и ленточных гельминт на фармакологическом действии составляющих препарата.