Партнеры

Новости

З 5 квітня до 25 травня на Закарпатті проводиться операція «Нерест– 2010»

З метою посилення в весняно-літній нерестовий період 2010 року державного контролю за станом охорони, використання і відтворення рибних та інших водних живих ресурсів у водоймах Закарпатської області, попередження та недопущення порушень правил рибальства з 5 квітня по 25 травня проводиться операція “Нерест– 2010”, - повідомили КЕПУ у прес-службі Мінприроди.

В цей період на території краю заборонено будь-яке рибальство та добування водних живих ресурсів. Як виняток, на час нересту дозволено любительське рибальство з берега однією вудкою з одним гачком та спінінгом з одною блешнею на визначених ділянках рибогосподарських водних об'єктів області.

Нагадаємо, що порушники правил рибальства відповідно до ст.85 ч.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення притягатимуться до відповідальності шляхом накладання штрафу на громадян від 34 грн. до 170 грн. та посадових осіб від 170 грн. до 510 грн.

Источник новости: eco-ua.orgОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

Новые препараты
Ферранимал 75М
Ферранимал 75М (А-БИО)

Ветеринарный препарат Ферранимал 75М, производства А-БИО, применяют для профилактики и лечения железодефицитной анемии, беломышечной болезни, гипотериоза, гипокупроза и гипокобальтоза у сельскохозяйственных животных.
Дорамакс
Дорамакс (Ветсинтез)

Ветеринарный препарат Дорамакс, производства Ветсинтез, применяют для лечения и профилактики крупного рогатого скота, овец, свиней, кошек, собак, кроликов при заболеваниях, вызываемых эндо- и эктопаразитами.
Гельмавет
Гельмавет (Ветсинтез)

Ветеринарный препарат Гельмавет, производства Ветсинтез, применяют для лечения и профилактики паразитарных заболеваний крупного рогатого скота, овец, коз, верблюдов, буйволов и яков при поражении нематодами, цестодами и трематодами.