Партнеры

Новости

Захистити тварин від жорстокого поводження не захотів жоден депутат

Верховна рада не змогла подолати вето до закону "Про внесення змін до закону України" "Про захист тварин від жорстокого поводження". За подолання вето не проголосувало жодного депутата при мінімально необхідних 300.

Рада також не підтримала пропозицію президента Віктора Януковича до закону, яким пропонувалося Раді виключити із закону норму про те, що до жорстокого поводження з тваринами відноситься також їх транспортування способом, який приводить до страждання і стресу тварин.

За цю пропозицію проголосували 210 депутатів при мінімально необхідних 226.

Нагадаємо, що в лютому Віктор Ющенко, що займав пост президента, застосував право вето до закону, яким раніше Верховна рада визначила порушення зоотехнічних, гігієнічних, ветеринарно-санітарних норм і правил утримання тварин як жорстоке поводження з ними.

Источник новости: vet.in.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Либекрин
Либекрин (Белфармаком)

Либекрин (LYBECRIN) – кормовая добавка для повышения резистентности и продуктивности сельскохозяйственных животных, в том числе птиц. Основные действия: антистрессовое, гепатопротекторное, стимулирует пищеварение и обмен веществ.
Бутацифол
Бутацифол (Белфармаком)

Бутацифол - общеукрепляющая и тонизирующая кормовая добавка, назначение которой нормализация метаболических и регенеративных процессов у сельскохозяйственных животных и птицы, для повышения продуктивности.
Энвайр для собак
Энвайр для собак (Артериум)

Ветеринарный препарат Энвайр для собак от компании Артериум имеет широкий спектр антигельминтого действия на круглых и ленточных гельминт на фармакологическом действии составляющих препарата.