Партнеры

Новости

Захистити тварин від жорстокого поводження не захотів жоден депутат

Верховна рада не змогла подолати вето до закону "Про внесення змін до закону України" "Про захист тварин від жорстокого поводження". За подолання вето не проголосувало жодного депутата при мінімально необхідних 300.

Рада також не підтримала пропозицію президента Віктора Януковича до закону, яким пропонувалося Раді виключити із закону норму про те, що до жорстокого поводження з тваринами відноситься також їх транспортування способом, який приводить до страждання і стресу тварин.

За цю пропозицію проголосували 210 депутатів при мінімально необхідних 226.

Нагадаємо, що в лютому Віктор Ющенко, що займав пост президента, застосував право вето до закону, яким раніше Верховна рада визначила порушення зоотехнічних, гігієнічних, ветеринарно-санітарних норм і правил утримання тварин як жорстоке поводження з ними.

Источник новости: vet.in.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

Новые препараты
Ферранимал 75М
Ферранимал 75М (А-БИО)

Ветеринарный препарат Ферранимал 75М, производства А-БИО, применяют для профилактики и лечения железодефицитной анемии, беломышечной болезни, гипотериоза, гипокупроза и гипокобальтоза у сельскохозяйственных животных.
Дорамакс
Дорамакс (Ветсинтез)

Ветеринарный препарат Дорамакс, производства Ветсинтез, применяют для лечения и профилактики крупного рогатого скота, овец, свиней, кошек, собак, кроликов при заболеваниях, вызываемых эндо- и эктопаразитами.
Гельмавет
Гельмавет (Ветсинтез)

Ветеринарный препарат Гельмавет, производства Ветсинтез, применяют для лечения и профилактики паразитарных заболеваний крупного рогатого скота, овец, коз, верблюдов, буйволов и яков при поражении нематодами, цестодами и трематодами.