Партнеры

Новости

Біля Маріуполя затримали браконьєрів, які полювали на дельфінів

У Першотравневому районі Донецької області затримано браконьєрський катер, на борту якого крім риби, виявився і занесений до Червоної книги, дельфін азовка.

«У тому, що дорослий дельфін загинув від рук браконьєрів сумніватися не доводиться. На тілі ссавця явно видні характерні сліди від сітки. Шансів вижити у нього не було. Без руху дельфін гине протягом 10 хвилин», - розповіла провідний іхтіолог Маріупольського територіального відділу Азовдержрибохорони Світлана Чекменева.

За її словами, опергрупа затримала плавзасіб у районі селища Ялта. Окрім дельфіна в катері знайшли 84 пеленгаси і понад 70 штук камбали, а також допоміжні засоби для браконьєрського лову, включаючи дорогі навігаційні прилади.

Троє безробітних жителів Першотравневого району, затримано на місці злочину, в один голос запевняли, що рибу не ловили, а виміняли на горілку в інших рибалок.

Наразі з’ясуванням усіх обставин займаються правоохоронці.

За фактом того, що сталося складений акт іхтіологічного огляду та протокол затримання. Незаконний улов і навігаційні прилади вилучені до рішення суду, який і визначить, яке покарання чекає порушників - кримінальне або ж адміністративне.

proUA

Источник новости: eco-ua.orgОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

Новые препараты
Либекрин-Zn-Хелат
Либекрин-Zn-Хелат (Белфармаком)

Ветеринарный препарат Либекрин-Zn-Хелат, производства Белфармаком, применяют для нормализации обмена веществ и обогащения рационов свиней цинком и аминокислотами.
Кокцидикс
Кокцидикс (Белфармаком)

Ветеринарный препарат Кокцидикс, производства Белфармаком, применяют цыплятам-бройлерам, ремонтному молодняку кур, индейкам, гусям и уткам при кокцидиозе с лечебно-профилактической целью.
Тилмозин
Тилмозин (Белфармаком)

Ветеринарный препарат Тилмозин, производства Белфармаком, применяют свиньям и телятам при респираторных болезнях, а также при смешанных инфекциях, вторичных инфекциях при вирусных болезнях и других заболеваниях животных, возбудители которых чувствительны к тилмикозину.