Партнеры

Новости

Біля Маріуполя затримали браконьєрів, які полювали на дельфінів

У Першотравневому районі Донецької області затримано браконьєрський катер, на борту якого крім риби, виявився і занесений до Червоної книги, дельфін азовка.

«У тому, що дорослий дельфін загинув від рук браконьєрів сумніватися не доводиться. На тілі ссавця явно видні характерні сліди від сітки. Шансів вижити у нього не було. Без руху дельфін гине протягом 10 хвилин», - розповіла провідний іхтіолог Маріупольського територіального відділу Азовдержрибохорони Світлана Чекменева.

За її словами, опергрупа затримала плавзасіб у районі селища Ялта. Окрім дельфіна в катері знайшли 84 пеленгаси і понад 70 штук камбали, а також допоміжні засоби для браконьєрського лову, включаючи дорогі навігаційні прилади.

Троє безробітних жителів Першотравневого району, затримано на місці злочину, в один голос запевняли, що рибу не ловили, а виміняли на горілку в інших рибалок.

Наразі з’ясуванням усіх обставин займаються правоохоронці.

За фактом того, що сталося складений акт іхтіологічного огляду та протокол затримання. Незаконний улов і навігаційні прилади вилучені до рішення суду, який і визначить, яке покарання чекає порушників - кримінальне або ж адміністративне.

proUA

Источник новости: eco-ua.orgОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

BB-код для ссылок: [url=http://site.ru]Анкор[/url]

 
Введите символы: *
Обновить

Полезно знать:

   

Новые препараты
Либекрин
Либекрин (Белфармаком)

Либекрин (LYBECRIN) – кормовая добавка для повышения резистентности и продуктивности сельскохозяйственных животных, в том числе птиц. Основные действия: антистрессовое, гепатопротекторное, стимулирует пищеварение и обмен веществ.
Бутацифол
Бутацифол (Белфармаком)

Бутацифол - общеукрепляющая и тонизирующая кормовая добавка, назначение которой нормализация метаболических и регенеративных процессов у сельскохозяйственных животных и птицы, для повышения продуктивности.
Энвайр для собак
Энвайр для собак (Артериум)

Ветеринарный препарат Энвайр для собак от компании Артериум имеет широкий спектр антигельминтого действия на круглых и ленточных гельминт на фармакологическом действии составляющих препарата.