Новости

М.Присяжнюк домовився з єврокомісарами про співпрацю у ветеринарії

М.Присяжнюк домовився з єврокомісарами про співпрацю у ветеринарії

Під час свого робочого візиту до Бельгії Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк зустрівся з Генеральним директоратом Європейської Комісії з питань охорони здоров'я та захисту прав споживачів (САНКО). На порядок денний було винесено питання, що стосуються ситуації з африканською чумою свиней та подальшої співпраці в забезпеченні епізоотичного благополуччя в цілій Європі.

"Україна неодноразово порушувала питання щодо співпраці у сфері ветеринарії з ЄС. Це стало ще більш актуальним через ситуацію в сусідній Росії, де не вдається локалізувати поширення африканської чуми свиней. Через структуру свинарства в Україні, яка побудована на тому, що велика кількість поголів'я утримується в приватному секторі, захворювання може швидко підійти до кордонів Європейського Союзу", - поінформував присутніх Микола Присяжнюк.

Також сторони обговорили перспективи створення на території України буферної зони для запобігання розповсюдження сказу. За попередніми домовленостями з САНКО, зона знаходитиметься в прикордонних областях, прилеглих до кордонів ЄС. 

Источник новости: vet.in.ua

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.