Новости

У Миколаєві затримано півтори тисячі тонн оселедця з Норвегії

У Миколаєві затримано півтори тисячі тонн оселедця з Норвегії

23 січня 2012 року до Миколаївського морського порту ( зона обслуговування Одеської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державногму кордоні та транспорті) судном "ICEBIRD" надійшов вантаж - 1895,8 кг свіжомороженого оселедця з Норвегії на адресу фірми "Егерзунд Україна".

Напередодні процедури розмитнення вантажу було проведено лабораторні дослідження Миколаївською регіональною лабораторією ветеринарної медицини. За стандартним ветеринарним контролем вантаж в кількості 1510 тонн 100кг не відповідає паразитологічним показникам.

Паралельно проводилось розширене дослідження. Результати показали, що оселедець не відповідає паразитологічним та мікробіологічним показникам "Обовязкового мінімального переліку досліджень, сировини, продукції тваринного та рослинного походження, комбікормової сировини комбікормів, вітамінів, препаратів та ін., які слід проводити в державних лабораторіях ветеринарної медицини за результатами яких видається ветеринарне свідоцтво Ф-2".

На сьогодні вантаж затримано, проводиться арбітражне дослідження в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ, вул. Донецька,30).

Джерело: Держветфітослужба

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.