Новости

Ветеринарні лікарні перейменовано у профілактично-лікувальні центри

Ветеринарні лікарні перейменовано у профілактично-лікувальні центри

Відповідний наказ № 44 "Про перейменування установ, що відносяться до сфери управління Держветфітослужби" підписав голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Іван Бісюк 14 лютого 2012 року. Це ще один крок в реорганізації державної ветеринарної мережі.

Згідно з наказом більшість районних та міських державних лікарень ветеринарної медицини було переіменовано відповідно в районні та міські державні профілактично-лабораторні центри. На базі регіональних державних лабораторій створено регіональні державні профілактично-лабораторні центри. Повний перелік установ, які змінили свої назви наведено в додатку до наказу.

Також, голова Держветфітослужби зобов'язав директора Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Загребельному В.О. затвердити положення про районні та міські державні профілактично-лабораторні центри, а керівників відповідних установ здійснити необхідні заходи, пов'язані з перейменуванням установ та відміною діючих положень.

Джерело: Ветеринарія в Україні

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.