Новости

Близько 30-40% домашніх тварин в Києві не зареєстровані

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київської міської держадміністрації з посиланням на першого заступника голови КМДА Ірену Кільчицьку.

Зокрема, ця інформація була оприлюднена на нараді в мерії, присвяченій питанням створення та облаштування місць, зон для вигулу тварин та їх дресирування в районах Києва.

За інформацією І.Кільчицької, на даний час в стлиці зареєстровано близько 100 тис. домашніх собак, з яких 10 тис. визнані як собаки потенційно небезпечних порід. Вона також повідомила, що тільки 1 тис.286 собак потенційно небезпечних порід пройшли відповідні тести, які підтвердили, що ці тварини соціально безпечні і контрольовані.

Источник новости: unian.net

Новые препараты
Ветдерм
Ветдерм (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Ветдерм, производства Бровафарма, применяют для лечения собак и котов при воспалительных, аллергических, аутоиммунных и других заболеваниях кожи и суставов.
Реверсон
Реверсон (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Реверсон, производства Бровафарма, применяют собакам и котам для полного прекращения седативного, анальгетического и побочного действия на сердечно-сосудистую и дыхательную системы таких препаратов, как Медисон, и других средств на основе медетомидина гидрохлорида
Кобацин
Кобацин (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Кобацин, производства Бровафарма, применяют для оптимизации и ускорения развития слабых и средних по силе пчелиных семей к периоду полноценного медосбора, для создания отводков сильно развитых пчелиных семей, для поддержания яйценоскости пчеломатки и силы пчелиных семей.