Новости

Держкомветмедицини в 2010 році посилить вимоги

Держкомветмедицини в 2010 році має намір посилити вимоги до виробництва тваринницької продукції. Про це повідомив заступник голови комітету Віталій Башинський.

"Згідно з нашими даними, 85% підприємств не зможе вижити після набуття чинності всіх європейських вимог по виробництву тваринницької продукції", - відзначив В.Башинський. Також він нагадав, що Верховна Рада перенесла закон, який вимагає від виробників м'яса і молока мати спеціально адаптовані доїльні і апаратуру для машинного доїння. Проте, як відзначив В.Башинський, відомство планує посилювати вимоги до забою і надоїв, щоб стимулювати аграріїв до змін, передбачених в цьому законі, який Верховна Рада прийняла в рамках зобов'язань при вступі України у ВТО.

Також В.Башинський нагадав, що велика частина молока виробляється в приватному секторі і не відповідає санітарним вимогам. "У нас майже немає молока екстракласу, а середнє господарство виробляє 12 л молока в день, розраховувати на експорт до Європи з такими показниками неможливо", - сказав В.Башинський. За його словами, посилювання вимог до виробників повинне не тільки підготувати їх до європейських норм, але й стимулювати їх експортувати молоко і м'ясопродукти до Європи.

Источник новости: vet.in.ua

Новые препараты
Данофлокс М
Данофлокс М (Артериум)

Ветеринарный препарат Данофлокс М, производства Артериум, применяют для лечения свиней при заболеваниях органов дыхания и пищеварительного тракта, вызванных микроорганизмами, чувствительными к данофлоксацину.
Данофлокс
Данофлокс (Артериум)

Ветеринарный препарат Данофлокс, производства Артериум, применяют для лечения крупного рогатого скота, больного острым маститом (вызван E. сoli), а также при заболеваниях органов дыхания и пищеварительного канала, вызванных микроорганизмами, чувствительными к данофлоксацину.
Бициллин-5
Бициллин-5 (Артериум)

Ветеринарный препарат Бициллин-5, производства Артериум, применяют для лечения крупного рогатого скота, овец, коз, лошадей, лисиц, песцов, норок, собак, свиней больных некробактериозом, пастерелиозом, пневмонией, маститом, метритом, раневой инфекцией, отитом, инфекцией мочевыводящих путей, септицемией, флегмоной; актиномикозом, эмфизематозным карбункулом.