Новости

Держкомветмедицини в 2010 році посилить вимоги

Держкомветмедицини в 2010 році посилить вимоги

Держкомветмедицини в 2010 році має намір посилити вимоги до виробництва тваринницької продукції. Про це повідомив заступник голови комітету Віталій Башинський.

"Згідно з нашими даними, 85% підприємств не зможе вижити після набуття чинності всіх європейських вимог по виробництву тваринницької продукції", - відзначив В.Башинський. Також він нагадав, що Верховна Рада перенесла закон, який вимагає від виробників м'яса і молока мати спеціально адаптовані доїльні і апаратуру для машинного доїння. Проте, як відзначив В.Башинський, відомство планує посилювати вимоги до забою і надоїв, щоб стимулювати аграріїв до змін, передбачених в цьому законі, який Верховна Рада прийняла в рамках зобов'язань при вступі України у ВТО.

Також В.Башинський нагадав, що велика частина молока виробляється в приватному секторі і не відповідає санітарним вимогам. "У нас майже немає молока екстракласу, а середнє господарство виробляє 12 л молока в день, розраховувати на експорт до Європи з такими показниками неможливо", - сказав В.Башинський. За його словами, посилювання вимог до виробників повинне не тільки підготувати їх до європейських норм, але й стимулювати їх експортувати молоко і м'ясопродукти до Європи.

Источник новости: vet.in.ua

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.