Новости

Держкомветмедицини в 2010 році посилить вимоги

Держкомветмедицини в 2010 році має намір посилити вимоги до виробництва тваринницької продукції. Про це повідомив заступник голови комітету Віталій Башинський.

"Згідно з нашими даними, 85% підприємств не зможе вижити після набуття чинності всіх європейських вимог по виробництву тваринницької продукції", - відзначив В.Башинський. Також він нагадав, що Верховна Рада перенесла закон, який вимагає від виробників м'яса і молока мати спеціально адаптовані доїльні і апаратуру для машинного доїння. Проте, як відзначив В.Башинський, відомство планує посилювати вимоги до забою і надоїв, щоб стимулювати аграріїв до змін, передбачених в цьому законі, який Верховна Рада прийняла в рамках зобов'язань при вступі України у ВТО.

Також В.Башинський нагадав, що велика частина молока виробляється в приватному секторі і не відповідає санітарним вимогам. "У нас майже немає молока екстракласу, а середнє господарство виробляє 12 л молока в день, розраховувати на експорт до Європи з такими показниками неможливо", - сказав В.Башинський. За його словами, посилювання вимог до виробників повинне не тільки підготувати їх до європейських норм, але й стимулювати їх експортувати молоко і м'ясопродукти до Європи.

Источник новости: vet.in.ua

Новые препараты
Владикан
Владикан (Бионит)

Ветеринарный препарат Владикан, производства Бионит, применяют для профилактики и лечения чумы (штамм Владимир), парвовирусного энтерита (штамм Риэль) и аденовирусных инфекций (штамм Ада) собак.
Раббивак – V
Раббивак – V (Бионит)

Ветеринарный препарат Вакцина Раббивак – V, производства Бионит, применяют для профилактики вирусной геморрагической болезни кроликов
Вакцина против НБ Штамм H сухая
Вакцина против НБ Штамм H сухая (Бионит)

Ветеринарный препарат Вакцина против НБ Штамм "H" сухая, производства Бионит, применяют для профилактики ньюкаслской болезни в неблагополучных птицеводческих хозяйствах различного направления выращивания.