Новости

Визначена періодичність перевірок у сфері селекції тварин

Визначена періодичність перевірок у сфері селекції тварин

Уряд утвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризиків від здійснення господарської діяльності у сфері племінної справи в тваринництві. Від цих ступенів ризиків залежить періодичність планових перевірок цього виду господарської діяльності з боку підрозділів Мінагрополітіки.

    * До суб'єктів з високим ступенем ризику були віднесені підприємці, окрім власників неплемінних тварин, які здійснюють діяльність, пов'язану з: - виконанням робіт по виробництву, зберіганню і реалізації племінних (генетичних) ресурсів;
    * - веденням племінної справи в тваринництві;
    * - застосуванням у сфері селекції і відтворення племінних ресурсів нових технологій, інструментів, устаткування і матеріалів.

Середній ступінь ризику було привласнено підприємцям, які здійснюють діяльність, пов'язану з проведенням генетичної експертизи походження і аномалій тварин. Інші були віднесені до суб'єктів з незначним ступенем ризику.

Суб'єктів з високим ступенем ризику перевірятимуть не частіше ніж один раз на рік, з середньою - не частіше ніж один раз раз на два роки, з незначною - не частіше ніж один раз в п'ять років. Хоча, враховуючи мораторій на проведення перевірок, на підприємствах з середнім і низьким ступенем риски до 31 грудня 2010 року планових перевірок з боку Мінагрополітіки взагалі не повинно бути.

Источник новости: ligazakon.ua

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.