Новости

Велике грумінг - шоу Iv San Bernard за участю Гранд - чемпіона з грумінгу в Києві!

21 та 23 квітня компанія «Джі Пі С Пет» ( офіційний представник італійської косметики для тварин Iv San Bernard в Україні) проводить безкоштовні майстер-класи від володаря титулу Світових змагань, партнера, засновника та радника Італійської Асоціації Грумерів, Міжнародного судді Грумінг змагань Marco Vaccaroni (Марко Ваккароні), Італія.

На майстер-класах буде детально продемонстрована техніка стрижки, клиппінгу та стриппінгу. Породи: керрі блю тер’єр, вест хайленд уайт тер’єр, російський чорний тер’єр, шнауцери, пуделі.

У першій половині дня 22 квітня для всіх бажаючих буде проходити безкоштовний семінар «Косметологія та дерматологія тварин» від Технічного директора та голови Академії Грумінгу Iv San Bernard Monique van de Ven (Монік ван де Вен), Італія. У другій половині цього ж дня  тільки існуючі клієнти Iv San Bernard мають нагоду безкоштовно відвідати семінар з техніки грумінгу Марко Ваккароні та задати питання майстру.

Всі заходи проходять в рамках Шостої Міжнародної Виставки ЗооВетЕкспо-2010 у Міжнародному Виставковому Центрі, м. Київ.

З питань реєстрації для участі в семінарах та майстер-класах звертайтесь: aleksandra@gpspet.com.ua або за телефоном (050) 358 74 30. 

Источник новости: bestpet.com.ua

Новые препараты
Ветдерм
Ветдерм (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Ветдерм, производства Бровафарма, применяют для лечения собак и котов при воспалительных, аллергических, аутоиммунных и других заболеваниях кожи и суставов.
Реверсон
Реверсон (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Реверсон, производства Бровафарма, применяют собакам и котам для полного прекращения седативного, анальгетического и побочного действия на сердечно-сосудистую и дыхательную системы таких препаратов, как Медисон, и других средств на основе медетомидина гидрохлорида
Кобацин
Кобацин (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Кобацин, производства Бровафарма, применяют для оптимизации и ускорения развития слабых и средних по силе пчелиных семей к периоду полноценного медосбора, для создания отводков сильно развитых пчелиных семей, для поддержания яйценоскости пчеломатки и силы пчелиных семей.