Новости

У зоопарку Луцька є підозра про смерть новонароджених левенят

У зоопарку Луцька є підозра про смерть новонароджених левенят

Завтра, 16 березня, до Луцька приїде група рівненських фахівців для встановлення факту загибелі новонароджених левенят у Луцькому зоокуточку. Про це у коментарі власкорові ЗІКу розповів директор звіринцю Володимир Гончаров.

Гончаров прокоментував інформацію про те, що в зоокуточку загинули новонароджені левенята: «Що я можу сказати, як директор зоопарку. Завтра приїжджають спеціалісти з Рівненського зоопарку з духовою рушницею – будемо усипляти левицю, аби залізти до її вольєрчику. Тоді будемо дивитися, чи дійсно воно так, чи ні. Тому що я не можу зараз нічого сказати і дивуюся, що Інтернетом інформація гуляє повним ходом, а я, директор, ще не знаю про це. Завтра все буде ясно і зрозуміло. Можливий і такий варіант, що народилося неживе левеня. Можливі й інші варіанти, але я сподіваюся, що все буде нормально».

«Я сам користуюся Інтернетом, але туди часом входять дуже непорядні люди. Інколи таку інформацію дають! От узимку, коли були морози, дали інформацію, що від холоду в нас загинули п’ять тварин. Ну це ж брехня! Скільки було кореспондентів, я їм екскурсії проводив, усе показував. Ну, вже начебто все затихло. Потім інша інформація – що не кормлять цих тварин. Тож депутатський запит пішов на відділ екології, працює депутатська комісія. Це неправильно, адже ми годуємо тварин, як належить», – каже директор звіринцю.

Він обурюється: «Але чому ми не говоримо про людей? Людям, які обслуговують звірів, боргують заробітну плату, є заборгованість за комунальні послуги».

За його словами, у «мертвий сезон» зоокуточку вдається вижити лише завдяки підсобному господарству.

Довідка


Нещодавно у Луцькому зоопарку народилися двоє левенят.

ЗІК

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.