Новости

У зоопарку Луцька є підозра про смерть новонароджених левенят

Завтра, 16 березня, до Луцька приїде група рівненських фахівців для встановлення факту загибелі новонароджених левенят у Луцькому зоокуточку. Про це у коментарі власкорові ЗІКу розповів директор звіринцю Володимир Гончаров.

Гончаров прокоментував інформацію про те, що в зоокуточку загинули новонароджені левенята: «Що я можу сказати, як директор зоопарку. Завтра приїжджають спеціалісти з Рівненського зоопарку з духовою рушницею – будемо усипляти левицю, аби залізти до її вольєрчику. Тоді будемо дивитися, чи дійсно воно так, чи ні. Тому що я не можу зараз нічого сказати і дивуюся, що Інтернетом інформація гуляє повним ходом, а я, директор, ще не знаю про це. Завтра все буде ясно і зрозуміло. Можливий і такий варіант, що народилося неживе левеня. Можливі й інші варіанти, але я сподіваюся, що все буде нормально».

«Я сам користуюся Інтернетом, але туди часом входять дуже непорядні люди. Інколи таку інформацію дають! От узимку, коли були морози, дали інформацію, що від холоду в нас загинули п’ять тварин. Ну це ж брехня! Скільки було кореспондентів, я їм екскурсії проводив, усе показував. Ну, вже начебто все затихло. Потім інша інформація – що не кормлять цих тварин. Тож депутатський запит пішов на відділ екології, працює депутатська комісія. Це неправильно, адже ми годуємо тварин, як належить», – каже директор звіринцю.

Він обурюється: «Але чому ми не говоримо про людей? Людям, які обслуговують звірів, боргують заробітну плату, є заборгованість за комунальні послуги».

За його словами, у «мертвий сезон» зоокуточку вдається вижити лише завдяки підсобному господарству.

Довідка


Нещодавно у Луцькому зоопарку народилися двоє левенят.

ЗІК

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Раствор глюкозы 5%
Раствор глюкозы 5% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор глюкозы 5%, производства Бровафарма, применяют, как отдельно, так и в комплексной терапии при интоксикациях, кровопотерях, внутренних кровотечениях, истощении и тяжелых заболеваниях, которые вызывают отказ животного от корма.
Раствор натрия гидрокарбоната 5%
Раствор натрия гидрокарбоната 5% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор натрия гидрокарбоната 5%, производства Бровафарма, применяют в составе комплексной терапии некомпенсированного метаболического ацидоза различной этиологии, во время тяжелого отельного и послеоперационного периода, при лечении длительной диареи, болезней печени, почек, кетоза, отека легких.
Раствор натрия хлорида гипертонический 7,5%
Раствор натрия хлорида гипертонический 7,5% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор натрия хлорида гипертонический 7,5%, производства Бровафарма, применяют лечения жвачных животных при острых и хронических заболеваниях — атонии и гипотонии преджелудков, тимпании, парезе рубца, ацидозе, патологиях ЖКТ у молодняка (токсическая диспепсия, колибактериоз), сопровождающиеся диареей и обезвоживанием организма.