Новости

На Донеччині погоджені проекти лімітів використання мисливських тварин у сезон полювання 2010/2011 року

На Донеччині погоджені проекти лімітів використання мисливських тварин у сезон полювання 2010/2011 року

Розглянувши узагальнені Донецьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства проекти лімітів використання мисливських тварин мисливськими господарствами у сезон полювання 2010/2011 року, слід зазначити що при розгляді проектів лімітів Держуправлінням враховувались оптимальна чисельність мисливських тварин в господарствах, аналіз виконання лімітів за попередні роки, динаміка чисельності мисливських тварин тощо, - повідомили КЕПУ  у прес-службі Мінприроди.

Враховуючи прийняття Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України» від 21.01.2010 № 1826-VI (далі – Закон), Держуправління не погодило ліміти використання кабана в мисливських угіддях ДП «Краснолиманське лісове господарство», ДП «Слов`янське лісове господарство», національному природному парку «Святі Гори», ДП «Великоанадольське лісове господарство» в межах лісового заказника загальнодержавного значення «Великоанадольський» та ліміт використання козулі в мисливських угіддях ДП «Краснолиманське лісове господарство».

У зв`язку з відсутністю оптимальної чисельності козулі у мисливських угіддях Артемівського МРГ «Сокіл» та в цілому по області, Держуправління не погодило ліміт використання козулі в мисливських угіддях зазначеного господарства.

У зв`язку зі скороченням чисельності кабана в мисливських угіддях Артемівського МРГ «Сокіл» за останній рік, згідно зауважень Держуправління скорочено ліміт використання кабана зазначеному господарству до рівня, який би забезпечив досягнення оптимальної чисельності цього виду мисливських тварин після сезону полювання.

Проект лімітів використання бабака в мисливських угіддях Донецької області у сезон полювання 2010/2011 року Держуправління погодило без зауважень.

Підсумовуючи вищевикладене зазначаємо, що згідно направлених на розгляд та затвердження до Міністерства проектів лімітів, у сезон полювання 2010/2011 року планується затвердити ліміт відстрілу 318 кабанів 20 мисливським господарствам, відлову 20 кабанів для ТОВ «Український мисливський клуб», відстрілу 122 голів бабака і  відлову 32 голів бабака Добропільскому МРГ УТМР.

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.