Новости

На Львівщині стартує операція Нерест

З 1 квітня до 30 червня 2010 р. стартує операція "Нерест", - повідомила КЕПУ прес-служба Держекоінспекції у Львівській області.

На території Львівської області в цей період заборонено будь-яке рибальство, добування водних живих ресурсів. Зокрема, встановлено такі терміни заборони:

в басейні р. Дністер з 1 квітня по 10 червня;

в басейнах рік Західний Буг, Прип’ять, Вісла з 1 квітня по 20 травня;

у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня по 10 червня;

в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм промислових підприємств) з 1 квітня по 30 червня.

Також заборонено проведення на водних об’єктах та в прибережних захисних смугах вибухових, бурових робіт, видобуток гравію та пересування будь-яких плавзасобів.

Як виняток, любительське рибальство дозволене:

р. Дністер – від місця колишньої поромної переправи біля с. Млиниська до мосту у м. Журавно (Жидачівський район);

р. Дністер – на лівому березі в межах міста Самбір;

р. Стрий – на лівому березі в межах м. Стрий;

р. Опір – в межах міста Сколе;

р. Західний Буг – з обох берегів від межі с. Стриганка до межі с. Городок, від межі м. Червонограда до межі с. Конопи, від с. Ульвівок до межі області (Сокальський район);

водосховище "Добротвір" - на лівому березі за течією р. Західний Буг від 500-метрової зони скидного каналу до 500-метрової зони греблі Добротвірської ТЕС;

водосховище "Завадівське" - вздовж бетонної дамби;

водосховище "Оселя" - вздовж бетонної дамби;

водосховище "Терновиця" - вздовж бетонної дамби та по 200м з обох сторін;

водосховище "Прилбичі" - вздовж бетонної дамби та по 100м з обох сторін;

водосховище "Віжомля" - вздовж берегової зони від с. Віжомля;

водосховище "Гамаліївка" - по береговій лінії від с. Запитів, за винятком незабетонованого берега з боку впадіння р. Яричівка і зони гідротехнічних споруд ТЕЦ-2.

Вилов риби в нерестовий період дозволено  всім громадянам однією вудкою з одним  гачком та спінінгом і тільки з  берега.

Держінспектори з охорони навколишнього природного середовища у складі оперативних  груп по боротьбі з браконьєрством, спільно з співробітниками УМВСУ у Львівській області, інспекторами держрибінспекції, здійснюватимуть рейдові перевірки з метою недопущення лову риби в заборонених місцях, здійснення несанкціонованого скиду рівня води та проведення руслових робіт.

За порушення правил та термінів рибальства винні особи відповідатимуть відповідно до чинного законодавства  України.

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Раствор глюкозы 5%
Раствор глюкозы 5% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор глюкозы 5%, производства Бровафарма, применяют, как отдельно, так и в комплексной терапии при интоксикациях, кровопотерях, внутренних кровотечениях, истощении и тяжелых заболеваниях, которые вызывают отказ животного от корма.
Раствор натрия гидрокарбоната 5%
Раствор натрия гидрокарбоната 5% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор натрия гидрокарбоната 5%, производства Бровафарма, применяют в составе комплексной терапии некомпенсированного метаболического ацидоза различной этиологии, во время тяжелого отельного и послеоперационного периода, при лечении длительной диареи, болезней печени, почек, кетоза, отека легких.
Раствор натрия хлорида гипертонический 7,5%
Раствор натрия хлорида гипертонический 7,5% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор натрия хлорида гипертонический 7,5%, производства Бровафарма, применяют лечения жвачных животных при острых и хронических заболеваниях — атонии и гипотонии преджелудков, тимпании, парезе рубца, ацидозе, патологиях ЖКТ у молодняка (токсическая диспепсия, колибактериоз), сопровождающиеся диареей и обезвоживанием организма.