Новости

У Донецьку планують стерилізувати до 12 тисяч собак

У Донецьку планують стерилізувати до 12 тисяч собак

Донецькі комунальники почали стерилізацію бродячих собак - операція вже була проведена для трьох десятків тварин. Але, щоб запрацювати на повну потужність (до початку Євро-2012 місто планує знепліднити від 9 до 12 тис. бродячих собак), в КП «Тварини Донецька» (що спеціалізується на вилові і стерилізації звіряток) чекають грошей з держбюджету. «У нас є кошти лише на зарплати 22 співробітників, на поточні витрати: бензин, лікувальні препарати для собак, яких ми вже відловили», - розповів Євгеній Грінчук, директор «Тварин Донецька».

Днями учасники громадської організації «Ім'я» провели мітинг, на якому заявили, що виділені в минулому році гроші (ледве більше 300 тис. грн.) були використані не за призначенням, - нібито собаки знаходяться в необладнаних розплідниках, в яких навіть немає мисок для їжі. Також активісти звинуватили мерію з відсутності фінансування «Тварин Донецька» в 2010 році і зажадали контролювати витрату коштів цього підприємства. У прес-службі міськради пообіцяли, що прохання активістів буде розглянуто - потрібно обговорити нюанси співпраці захисників тварин і КП. А ось фінансування КП все-таки йде, стверджують в мерії. «З початку поточного року «Тварини Донецька» отримують 1/12 від коштів минулого року в місяць. Чекаємо держбюджету», - пояснив Максим Ровінський, керівник прес-служби мерії.

Сегодня

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.