Новости

Мер Луцька просить міліцію прибрати безпритульних собак

Мер Луцька просить міліцію прибрати безпритульних собак

У Луцьку міський мер Богдан Шиба має намір звернутися за допомогою до міліції аби вирішити проблему із безпритульними псами в місті. Про це йшлося під час оперативної наради в міськвиконкомі.

Як розповів директор департаменту ЖКГ мерії Іван Кубіцький, знову постала значна проблема відлову бродячих псів, які лише торік покусали майже 740 осіб, із яких приблизно третину становлять діти.

На думку Кубіцького, міській владі доведеться звертатися за допомогою до органів внутрішніх справ, бо вже є півсотні скарг від лучан про зграї бродячих псів. Мовляв, лікування після укусів недешеве, та й діти зазнають серйозної психологічної травми. «Цю проблему вже треба вирішувати кардинально», – підсумував Кубіцький.

Луцький міський голова Богдан Шиба зазначив, що звернеться до УМВС, бо без допомоги міліції цю проблему не вирішити. На його думку, безпритульні пси можуть загрожувати не лише укусами, а й поширенням інфекційних хвороб. Мер каже, що не треба ставити питання, в який спосіб приберуть безпритульних псів із вулиць міста.

ЗІК

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.