Новости

Через збільшення чисельності у Херсонській області планують відстрілювати бакланів

Через збільшення чисельності у Херсонській області планують відстрілювати бакланів

У зв'язку із суттєвим збільшенням чисельності баклана великого, за ініціативи Держуправління ОНПС в Херсонській області проведено семінар-нараду, під час якої обговорювались можливі шляхи регуляції численності виду. За результатами останніх спостережень, птах почав освоювати нові місця гніздових територій, формуючи колонії на деревних насадженнях  і на «лісових» приморських територіях, що становить небезпеку для навколишнього середовища та організацій, що займаються риборозведенням, - повідомили КЕПУ у прес-службі Мінприроди.

За результатами проведення наради було прийнято рішення здійснити заходи, спрямовані на регулювання чисельності популяції баклана великого та підготувати лист до Мінприроди із пропозиціями щодо внесення змін до проекту  ст. 33 Закону України «Про мисливство та мисливське господарство».

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.