Новости

На Вінниччині планують поставити на облік всіх собак і вирішити питання з притулками

На Вінниччині планують поставити на облік всіх собак і вирішити питання з притулками

У Вінницькій області з початку року від укусів безпритульних собак постраждали 827 жителів, - про це повідомили в Головному управлінні у справах засобів масової інформації та зв`язків з громадськістю Вінницької ОДА.

З них 175 особам призначено щеплення проти сказу, в тому числі 67 особам, які укушені та обслинені скаженими тваринами.

З початку поточного року вже зареєстровано 72 випадки сказу тварин. Захворювання на сказ реєструвалися не тільки серед диких, але й серед домашніх тварин, а це свідчить про приближення цієї небезпечної хвороби до житла людини, йдеться в повідомленні.

В роботі служби ветеринарної медицини області основним питанням профілактики сказу залишається збільшення кількості вакцинацій домашніх тварин. На даний час в наявності є 90 тисяч доз антирабічної вакцини, і робота в цьому напрямку інтенсивно продовжується.

Крім того, з метою посилення профілактичних заходів небезпечної хвороби надзвичайна протиепізоотична комісія прийняла рішення щодо забезпечення розробки системи повного обліку собак, що знаходяться у власності громадян та організацій, вирішити питання формування системи притулків для бездоглядних тварин.

Також вирішено проводити широку роз’яснювальну роботу серед населення (бесіди, лекції, виступи в пресі по радіо і телебаченню) про небезпечність сказу та заходи щодо профілактики даного захворювання тощо.

Нагадаємо, що протягом 2009 року зареєстровано 131 випадок сказу тварин, що на 27 більше порівняно з 2008 роком.

УНІАН

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.