Новости

На Вінниччині планують поставити на облік всіх собак і вирішити питання з притулками

У Вінницькій області з початку року від укусів безпритульних собак постраждали 827 жителів, - про це повідомили в Головному управлінні у справах засобів масової інформації та зв`язків з громадськістю Вінницької ОДА.

З них 175 особам призначено щеплення проти сказу, в тому числі 67 особам, які укушені та обслинені скаженими тваринами.

З початку поточного року вже зареєстровано 72 випадки сказу тварин. Захворювання на сказ реєструвалися не тільки серед диких, але й серед домашніх тварин, а це свідчить про приближення цієї небезпечної хвороби до житла людини, йдеться в повідомленні.

В роботі служби ветеринарної медицини області основним питанням профілактики сказу залишається збільшення кількості вакцинацій домашніх тварин. На даний час в наявності є 90 тисяч доз антирабічної вакцини, і робота в цьому напрямку інтенсивно продовжується.

Крім того, з метою посилення профілактичних заходів небезпечної хвороби надзвичайна протиепізоотична комісія прийняла рішення щодо забезпечення розробки системи повного обліку собак, що знаходяться у власності громадян та організацій, вирішити питання формування системи притулків для бездоглядних тварин.

Також вирішено проводити широку роз’яснювальну роботу серед населення (бесіди, лекції, виступи в пресі по радіо і телебаченню) про небезпечність сказу та заходи щодо профілактики даного захворювання тощо.

Нагадаємо, що протягом 2009 року зареєстровано 131 випадок сказу тварин, що на 27 більше порівняно з 2008 роком.

УНІАН

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Раствор глюкозы 5%
Раствор глюкозы 5% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор глюкозы 5%, производства Бровафарма, применяют, как отдельно, так и в комплексной терапии при интоксикациях, кровопотерях, внутренних кровотечениях, истощении и тяжелых заболеваниях, которые вызывают отказ животного от корма.
Раствор натрия гидрокарбоната 5%
Раствор натрия гидрокарбоната 5% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор натрия гидрокарбоната 5%, производства Бровафарма, применяют в составе комплексной терапии некомпенсированного метаболического ацидоза различной этиологии, во время тяжелого отельного и послеоперационного периода, при лечении длительной диареи, болезней печени, почек, кетоза, отека легких.
Раствор натрия хлорида гипертонический 7,5%
Раствор натрия хлорида гипертонический 7,5% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор натрия хлорида гипертонический 7,5%, производства Бровафарма, применяют лечения жвачных животных при острых и хронических заболеваниях — атонии и гипотонии преджелудков, тимпании, парезе рубца, ацидозе, патологиях ЖКТ у молодняка (токсическая диспепсия, колибактериоз), сопровождающиеся диареей и обезвоживанием организма.