Новости

На Буковині вбивця зубра добровільно здався правоохоронцям

На Буковині вбивця зубра добровільно здався правоохоронцям

32-річний мешканець с. Долішній Шепіт, який застрелив зубра в урочищі «Дивятокове», добровільно з’явився до правоохоронців з повинною і здав свою мисливську рушницю, - повідомили 21 квітня у СЗГ УМВС у Чернівецькій області.

12 квітня близько 20.00 єгері державного підприємства Берегометського лісомисливського господарства повідомили про те, що в урочищі «Дивятокове» цього ж господарства вони виявили внутрішні органи та залишок шкіри темно-коричневої масті.

Працівники райвідділу міліції встановили, що невідома особа здійснила полювання на зубра, який занесений у Червону книгу України. З місця події вилучено шкіру тварини. Відповідно до розрахунку розміру стягнень за незаконне полювання мисливських тварин, збитки від незаконного добування зубра для мисливського господарства становить 12500 грн.

При огляді шкіри, вилученої з місця пригоди, вилучено 3 металеві кульки, які, згідно з довідкою НДЕКЦ УМВС України в Чернівецькій області, ймовірно, є дробинами та шротиною, що можуть бути використані для спорядження патронів до гладкоствольної мисливської зброї. За фактом незаконного полювання було порушено кримінальну справу за ст. 248 ч.1 КК України (незаконне полювання).

Уже через тиждень до працівників Вижницького райвідділу міліції з’явився з каяттям 32-річний мешканець с. Долішній Шепіт. Він зізнався, що в ніч на 2 квітня вчинив незаконне полювання на зубра, рештки якого 12 квітня виявили єгері. Чоловік добровільно видав мисливську рушницю марки «ІЖ-18» 16 калібру, 1958 року випуску, яку він зберігав і використовував без відповідного дозволу органів внутрішніх справ.

На даний час триває досудове слідство та проводяться оперативно-розшукові заходи щодо перевірки версії про можливу причетність до вказаного злочину інших осіб.

ЗІК

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.