Новости

«Упіймалися на гачок» держінспекторів

«Упіймалися на гачок» держінспекторів

В рамках проведення природоохоронної операції «Нерест-2010» працівниками Державної екологічної інспекції в Львівській області спільно з працівниками Львівдержрибоохорони та БМОП «Беркут», громадських інспекторів з охорони навколишнього природного середовища за період з 27 квітня до 03 травня здійснено рейдові перевірки на водоймах Львівської області. рейди на території Сколівського, Турківського, Старосамбірського, Самбірського районів.

Як повідомила КЕПУ прес-служба Державної екологічної інспекції в Львівській області, у результаті проведеної роботи на порушників правил полювання складено 20 протоколів. Виявлено та вилучено 50 м сіток ставних, 6 безгосподарних екранів-сіток.

В урочищі «Кривуля» Самбірського району затримано 4 браконьєрів, які за допомогою гумового човна і сіток проводили вилов риби. В порушників вилучено 130 м сіток ставних.

Крім того, під час проведення рейд-перевірки було виявлено незаконний забір піщано-гравійної суміші об’ємом 4 м3 з річки Стрий поблизу с. Верчани. Порушника притягнуто до адмінвідповідальності відповідно до ст.47 КУпАП.

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.