Новости

Директор Київського зоопарку як і раніше на роботі

Не дивлячись на заяву в.о. віце-мера Ігоря Добруцького про те, що директор київського зоопарку усунена від роботи на час розслідування причин загибелі слона Боя, Світлана Берзіна продовжує виконувати свої обов'язки.

Вранці 7 травня Берзіна на своєму робочому місці зустрілася з членами комісії, які приїхали розслідувати її діяльність. З цього виходить, що Київська міська державна адміністрація абсолютно не зацікавлена в нормалізації ситуації в зоопарку, який за час директорства Світлани Берзіної перетворився на концтабір для тварин. А всі завірення про те, що КМДА планує провести об'єктивне розслідування із створенням двох комісій і залученням незалежних експертів і громадських організацій, є лише відволікаючим маневром. Насправді київська влада робить все можливе для того, щоб саме Берзіна як і раніше керувала знищенням природоохоронної, науково-дослідної і культурно-освітньої установи, якою є зоопарк. З подальшим перетворенням об'єкту природно-заповідного фонду загальнодержавного значення на зону для котеджного будівництва. Згідно проекту перенесення Київського зоопарку за межі столиці, який київська влада планували здійснити в 2005 році.

Крім цього, подальше перебування Берзіної на посту генерального директора приведе до повної міжнародної ізоляції Київського зоопарку. Це стане черговим ударом по репутації України, у тому числі і як країни, що приймає фінал Євро-2012. Щоб уникнути цього ми вимагаємо негайного втручання в ситуацію Президента України і уряду України, що склалася. Із створенням спеціальної комісії на рівні Кабінету міністрів, куди мають бути притягнені як українські, так і міжнародні експерти. З виведенням зоопарку з підпорядкування КМДА і подальшим переведенням під контроль Кабінету міністрів. А також ретельним розслідуванням фінансової діяльності нинішнього керівництва Київського зоопарку на рівні ГПУ, МВС і КРУ.

Ася Серпінська - голова Київської міської організації захисту тварин, президент Всеукраїнської організації захисту тварин

Тамара Тарнавська - президент міжнародної організації захисту тварин "SOS"

Андрій Капустін - журналіст, директор громадської організації "Експертна рада"

Антоніна Смолій - голова громадської організації захисту тварин "Захист" Святошинського району м. Києва

КЕПУ

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Данофлокс М
Данофлокс М (Артериум)

Ветеринарный препарат Данофлокс М, производства Артериум, применяют для лечения свиней при заболеваниях органов дыхания и пищеварительного тракта, вызванных микроорганизмами, чувствительными к данофлоксацину.
Данофлокс
Данофлокс (Артериум)

Ветеринарный препарат Данофлокс, производства Артериум, применяют для лечения крупного рогатого скота, больного острым маститом (вызван E. сoli), а также при заболеваниях органов дыхания и пищеварительного канала, вызванных микроорганизмами, чувствительными к данофлоксацину.
Бициллин-5
Бициллин-5 (Артериум)

Ветеринарный препарат Бициллин-5, производства Артериум, применяют для лечения крупного рогатого скота, овец, коз, лошадей, лисиц, песцов, норок, собак, свиней больных некробактериозом, пастерелиозом, пневмонией, маститом, метритом, раневой инфекцией, отитом, инфекцией мочевыводящих путей, септицемией, флегмоной; актиномикозом, эмфизематозным карбункулом.