Новости

Міліція полює на домашніх улюбленців

Міліція полює на домашніх улюбленців

Одеські міліціонери штрафуватимуть власників домашніх тварин, які вигулюють своїх улюбленців без повідків і намордників. Вони попереджають - вигул чотириногого друга не по правилах тягне за собою адміністративну відповідальність - штраф від 17-ти до 51-ої гривні.

Віталій Мартинюк, заступник начальника Приморського райвідділу міліції: "Потрібно дотримуватись правила: собака повинен бути на короткому повідку і, відповідно, мати намордник. Це, часто, не виконується нашими громадянами. Звідси і наступає відповідальність".

Останнім часом одесити могли спостерігати, як співробітники міліції боязко підходять до городян з собаками. Це спеціальний рейд по парках і скверах Приморського району, місцях масового вигулу волохатих улюбленців.

Віталій Мартинюк: "Виявлено 23 правопорушення, які були зафіксовані. Відносно правопорушників складені протоколи, і вони будуть направлені до адміністративної комісії".

На щастя, під час рейду жодна із сторін не постраждала. Співробітники міліції шукають розуміння у одеситів.

Віталій Мартинюк: "Прохання до всіх громадян: не порушуйте правила вигулу собак. І перш, ніж придбати собаку, поклопочіться, будь ласка, не тільки про санітарний паспорт, але й про повідок і намордник".

До речі, пильна увага міліції торкнеться і котів - по правилах їх також треба вигулювати в намордниках, як і найменших кишенькових собачок.

Источник новости: vet.in.ua

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.