Новости

На Закарпатті невідомі отруїли хлоркою понад тисячу рибин з Червоної книги

На Закарпатті невідомі отруїли хлоркою понад тисячу рибин з Червоної книги

У р. Пиня між селами Яківське і Плоске Свалявського району Закарпаття невідомі потруїли рибу, яка занесена до Червоної книги України. Понад тисячу рибин марени карпатської вбили звичайною хлоркою.

Завідувач сектору іхтіології Закарпатдержрибоохорони Ігор Великопольський повідомив, що поки невідомо, для чого зловмисники це скоїли.

«До нас звернулися люди, які помітили, що на відрізку близько 3 кілометрів на річці плаває здохла риба. Коли співробітники рибоохорони і екологічної інспекції виїхали на місце, з’ясували, що загинула переважно риба, котра занесена до Червоної книги. Невідомі висипали у річку Пиню два мішки хлорки. Для чого це було зроблено, поки що невідомо», – зазначив він.

Великопольський сказав, що на Закарпатті є кілька магазинів, де продають хлорку. Тому злочинців мають намір вичислити через ці спеціалізовані точки продажу хімічної речовини.

Справу розслідує міліція. Сума завданих збитків оцінюється у понад 100 тисяч гривень.

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.