Новости

Екологи просять позбавити зоопарк “паразитів”

Екологи просять позбавити зоопарк “паразитів”

Директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко вважає, що керівництво Київського зоопарку не може в один момент вирішити всіх проблем закладу, які накопичувалися десятиліттями. Про це він заявив в інтерв’ю газеті “Вечірній Київ”.

“Дійсно, багато тварин утримують у досить старих вольєрах - але це проблема не одного дня, а десятиліть. Аби все це перебудувати, потрібні величезні кошти, яких зараз зоопарк не отримує” – визнав еколог. Він також наголосив, що не можна за один день вирішити проблему із колекцією тварин зоопарку. “Колекція тварин практично повністю складається з прабабусь і прадідусів, дідусів і бабусь. Тут багато тварин старечого і літнього віку. Природно, порівняно з молодими тваринами вони частіше помирають з природних причин. Просто місто впродовж останніх 20 років не займалось зоопарком - не купувало нових тварин, не обмінювало їх, не будувало нових вольєрів. І ці проблеми одним пікетом чи гучною заявою не розв'язати” – каже він.

На думку еколога, те, що робить зараз колектив зоопарку, є правильним і нормальним. “Проти цих дій розпочали розгнуздану кампанію із цькування директора зоопарку звільненими нею працівниками, які зводять рахунки” – констатує еколог. Він вважає, що зоозахисники і гламурні журналісти, які активно беруть участь у критиці працівників зоопарку, паразитують на його проблемах. “Це - дилетанти, люди, які не мають ані зоологічної, ані екологічної освіти. Вони просто паразитують на цих проблемах замість того, щоби серйозно розібратись, оцінити і відстоювати певну позицію. На мій погляд, треба просто дати новій команді зоопарку можливість працювати” – каже Володимир Борейко.

Він також закликав правоохоронні органи та прокуратуру активізувати зусилля з виявлення нелюдей, які труять тварин. “Необхідно шукати мотивацію в людей, яким це потрібно” – зазначає еколог.

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.