Новости

Слон Бой помер від шоку – експертна комісія

Слон Бой помер від шоку – експертна комісія

Експертна комісія з розслідування причин загибелі слона на кличку Бой у Київському зоопарку встановила причиною смерті тварини токсичний шок, викликаний отруєнням, - про це йдеться в протоколі комісії.

«На підставі анамнезу, картини патолого-анатомічного розтину, патогістологічних даних слід вважати, що індійський слон на кличку Бой загинув унаслідок токсичного шоку, викликаного невстановленою отрутою», - сказано в протоколі.

З урахуванням миттєвої смерті слона комісія припускає, що отруєння могло бути здійснене препаратами, схожими з ціаністими з’єднаннями.

Серед ознак шоку, підтверджених паталого-анатомічним діагнозом, - рідка кров у судинах, нерівномірне повнокров’я внутрішніх органів, депонування крові в селезінці, венозна гіперемія і набряк легенів, ціаноз видимих слизистих оболонок.

До складу комісії увійшли фахівці кафедр анатомії і патанатомії Національного університету біоресурсів і природокористування, Головного управління ветеринарної медицини Києва, Київського зоопарку та епізоотолог Шевченківського району.

Нагадаємо, раніше «Київський зоопарк» наполягав на необхідності проведення правоохоронними органами гістологічної експертизи внутрішніх органів загиблого слона для встановлення причин його загибелі.

ГУ МВС у Києві, ґрунтуючись на даних судово-медичної експертизи, називає попередньою причиною загибелі слона його хворобу.

Мер Києва Леонід Черновецький тимчасово усунув від виконання обов’язків гендиректора комунального підприємства «Київський зоопарк» Світлану Берзіну на період розслідування причин загибелі тварин у зоопарку.

30 травня в зоопарку загинула самка бізона, 25 травня - верблюдиця, а 26 квітня - азіатський слон.

«Київський зоопарк» вважає причиною смерті тварин умисне отруєння.

Українські новини

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.