Новости

На Луганщині масово загинули бджоли

Близько двохсот тисяч гривень збитків отримали бджолярі з с. Піски Новопсковського району після пестицидної обробки посівів озимої пшениці на довколишніх полях.

Після обробки бджоли загинули в більш ніж десятка пасічників. Всі вони працюють офіційно, мають реєстраційні документи і співпрацюють з місцевими фермерами. Останні інколи самі просять поставити вулики біля того або іншого поля, аби бджоли обпилили сельхозкультуру. Але цього разу, говорять бджолярі, все було не так.

Зараз правоохоронці збирають мертвих бджіл для проведення аналізів. Поки ведуться оперативно-слідчі дії, жодних однозначних висновків зробити не можна. Але бджолярі додають: якщо від поля пшениці до пасіки 1,5 км., а на поле бджоли не полетіли б, тому що там нічого не квітне, то якої сили отрутохімікати вносилися до продовольчої пшениці?

Це питання вони самі хочуть поставити єдиному, кого звинувачують в тому, що сталося, - місцевому агрономові. З ним же мають намір судитися. Якщо таке станеться - це буде безпрецедентний суд в Україні не лише з бізнес-мотивів, але і з захисту тварин.

ostro.org

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Раствор глюкозы 5%
Раствор глюкозы 5% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор глюкозы 5%, производства Бровафарма, применяют, как отдельно, так и в комплексной терапии при интоксикациях, кровопотерях, внутренних кровотечениях, истощении и тяжелых заболеваниях, которые вызывают отказ животного от корма.
Раствор натрия гидрокарбоната 5%
Раствор натрия гидрокарбоната 5% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор натрия гидрокарбоната 5%, производства Бровафарма, применяют в составе комплексной терапии некомпенсированного метаболического ацидоза различной этиологии, во время тяжелого отельного и послеоперационного периода, при лечении длительной диареи, болезней печени, почек, кетоза, отека легких.
Раствор натрия хлорида гипертонический 7,5%
Раствор натрия хлорида гипертонический 7,5% (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Раствор натрия хлорида гипертонический 7,5%, производства Бровафарма, применяют лечения жвачных животных при острых и хронических заболеваниях — атонии и гипотонии преджелудков, тимпании, парезе рубца, ацидозе, патологиях ЖКТ у молодняка (токсическая диспепсия, колибактериоз), сопровождающиеся диареей и обезвоживанием организма.