Новости

На Луганщині масово загинули бджоли

На Луганщині масово загинули бджоли

Близько двохсот тисяч гривень збитків отримали бджолярі з с. Піски Новопсковського району після пестицидної обробки посівів озимої пшениці на довколишніх полях.

Після обробки бджоли загинули в більш ніж десятка пасічників. Всі вони працюють офіційно, мають реєстраційні документи і співпрацюють з місцевими фермерами. Останні інколи самі просять поставити вулики біля того або іншого поля, аби бджоли обпилили сельхозкультуру. Але цього разу, говорять бджолярі, все було не так.

Зараз правоохоронці збирають мертвих бджіл для проведення аналізів. Поки ведуться оперативно-слідчі дії, жодних однозначних висновків зробити не можна. Але бджолярі додають: якщо від поля пшениці до пасіки 1,5 км., а на поле бджоли не полетіли б, тому що там нічого не квітне, то якої сили отрутохімікати вносилися до продовольчої пшениці?

Це питання вони самі хочуть поставити єдиному, кого звинувачують в тому, що сталося, - місцевому агрономові. З ним же мають намір судитися. Якщо таке станеться - це буде безпрецедентний суд в Україні не лише з бізнес-мотивів, але і з захисту тварин.

ostro.org

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.