Новости

Біля Маріуполя затримали браконьєрів, які полювали на дельфінів

Біля Маріуполя затримали браконьєрів, які полювали на дельфінів

У Першотравневому районі Донецької області затримано браконьєрський катер, на борту якого крім риби, виявився і занесений до Червоної книги, дельфін азовка.

«У тому, що дорослий дельфін загинув від рук браконьєрів сумніватися не доводиться. На тілі ссавця явно видні характерні сліди від сітки. Шансів вижити у нього не було. Без руху дельфін гине протягом 10 хвилин», - розповіла провідний іхтіолог Маріупольського територіального відділу Азовдержрибохорони Світлана Чекменева.

За її словами, опергрупа затримала плавзасіб у районі селища Ялта. Окрім дельфіна в катері знайшли 84 пеленгаси і понад 70 штук камбали, а також допоміжні засоби для браконьєрського лову, включаючи дорогі навігаційні прилади.

Троє безробітних жителів Першотравневого району, затримано на місці злочину, в один голос запевняли, що рибу не ловили, а виміняли на горілку в інших рибалок.

Наразі з’ясуванням усіх обставин займаються правоохоронці.

За фактом того, що сталося складений акт іхтіологічного огляду та протокол затримання. Незаконний улов і навігаційні прилади вилучені до рішення суду, який і визначить, яке покарання чекає порушників - кримінальне або ж адміністративне.

proUA

Источник новости: eco-ua.org

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.