Новости

Грінфорт АХ 900: створений для захисту технічних культур

         Соняшник, соя та кукурудза є надзвичайно важливими технічними культурами, посіви яких займають досить великі площі на території нашої країни. Їхнє вирощування часто супроводжується різноманітними проблемами, а найпоширенішою є боротьба із небажаною рослинністю. Бур'яни стають на заваді активного розвитку культур та сприяють суттєвому зменшенню їхньої врожайності. Саме тому знищення непотрібних рослин – завдання номер один для аграріїв.

         Особливості Грінфорт АХ 900

         Відома українська компанія «Украгроком», яка вже більше десяти років займається поставкою пестицидів для вітчизняних сільськогосподарських підприємств, пропонує своє рішення для боротьби із однорічними злаковими та дводольними бур'янами у посівах кукурудзи, сої та соняшнику – гербіцид Грінфорт АХ 900. Створений за найсучаснішими технологіями та з використанням безпечних та якісних хімікатів, цей засіб є ефективним, дієвим та економічно вигідним.

         Відноситься до селективних гербіцидів. В основі препарату – ацетохлор, який діє на насіння рослин, що проростає. Тобто, Грінфорт АХ 900 необхідно застосовувати на початку сезону, коли бур'яни знаходяться у процесі появи над землею. Під час вегетаційного періоду вже не варто використовувати даний препарат – користі від нього не буде.

         Проти яких рослин застосовують Грінфорт АХ 900?

         Найефективніше використовувати даний гербіцид проти пальчатки, плоскухи звичайної, проса, тонконога однорічного, мишія, щириці, курячих вічок польових, грициків звичайних,прозелені звичайної, ромашки звичайної та ромашки лікарської, портулака городнього, пасльону чорного, зірочника середнього, осоту рожевого.

         Крім того, помірною чутливістю до Грінфорт АХ 900 вирізняються просо просівне, багаторічні злакові рослини, собача петрушка звичайна, лобода, гірчак, вероніка.

         Рекомендовано використовувати цей препарат лише у разі достатньої вологості ґрунту, а також після його вирівнювання. Тобто, грудок не повинно бути, інакше це нашкодить ефективності засобу. Обробка проводиться методом обприскування до появи сходів сільгоспкультур. Ні в якому разі не можна використовувати Грінфорт АХ 900 після появи рослин над поверхнею землі, адже це може становити реальну небезпеку інтоксикації майбутнього врожаю.

При цьому також необхідно врахувати погодні умови – занадто низька температура повітря знизить дієвість препарату. Так само, як і висока вологість.

Источник новости: Zoosite.com.ua

Новые препараты
Ветдерм
Ветдерм (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Ветдерм, производства Бровафарма, применяют для лечения собак и котов при воспалительных, аллергических, аутоиммунных и других заболеваниях кожи и суставов.
Реверсон
Реверсон (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Реверсон, производства Бровафарма, применяют собакам и котам для полного прекращения седативного, анальгетического и побочного действия на сердечно-сосудистую и дыхательную системы таких препаратов, как Медисон, и других средств на основе медетомидина гидрохлорида
Кобацин
Кобацин (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Кобацин, производства Бровафарма, применяют для оптимизации и ускорения развития слабых и средних по силе пчелиных семей к периоду полноценного медосбора, для создания отводков сильно развитых пчелиных семей, для поддержания яйценоскости пчеломатки и силы пчелиных семей.