Новости

Грінфорт АХ 900: створений для захисту технічних культур

         Соняшник, соя та кукурудза є надзвичайно важливими технічними культурами, посіви яких займають досить великі площі на території нашої країни. Їхнє вирощування часто супроводжується різноманітними проблемами, а найпоширенішою є боротьба із небажаною рослинністю. Бур'яни стають на заваді активного розвитку культур та сприяють суттєвому зменшенню їхньої врожайності. Саме тому знищення непотрібних рослин – завдання номер один для аграріїв.

         Особливості Грінфорт АХ 900

         Відома українська компанія «Украгроком», яка вже більше десяти років займається поставкою пестицидів для вітчизняних сільськогосподарських підприємств, пропонує своє рішення для боротьби із однорічними злаковими та дводольними бур'янами у посівах кукурудзи, сої та соняшнику – гербіцид Грінфорт АХ 900. Створений за найсучаснішими технологіями та з використанням безпечних та якісних хімікатів, цей засіб є ефективним, дієвим та економічно вигідним.

         Відноситься до селективних гербіцидів. В основі препарату – ацетохлор, який діє на насіння рослин, що проростає. Тобто, Грінфорт АХ 900 необхідно застосовувати на початку сезону, коли бур'яни знаходяться у процесі появи над землею. Під час вегетаційного періоду вже не варто використовувати даний препарат – користі від нього не буде.

         Проти яких рослин застосовують Грінфорт АХ 900?

         Найефективніше використовувати даний гербіцид проти пальчатки, плоскухи звичайної, проса, тонконога однорічного, мишія, щириці, курячих вічок польових, грициків звичайних,прозелені звичайної, ромашки звичайної та ромашки лікарської, портулака городнього, пасльону чорного, зірочника середнього, осоту рожевого.

         Крім того, помірною чутливістю до Грінфорт АХ 900 вирізняються просо просівне, багаторічні злакові рослини, собача петрушка звичайна, лобода, гірчак, вероніка.

         Рекомендовано використовувати цей препарат лише у разі достатньої вологості ґрунту, а також після його вирівнювання. Тобто, грудок не повинно бути, інакше це нашкодить ефективності засобу. Обробка проводиться методом обприскування до появи сходів сільгоспкультур. Ні в якому разі не можна використовувати Грінфорт АХ 900 після появи рослин над поверхнею землі, адже це може становити реальну небезпеку інтоксикації майбутнього врожаю.

При цьому також необхідно врахувати погодні умови – занадто низька температура повітря знизить дієвість препарату. Так само, як і висока вологість.

Источник новости: Zoosite.com.ua

Новые препараты
Данофлокс М
Данофлокс М (Артериум)

Ветеринарный препарат Данофлокс М, производства Артериум, применяют для лечения свиней при заболеваниях органов дыхания и пищеварительного тракта, вызванных микроорганизмами, чувствительными к данофлоксацину.
Данофлокс
Данофлокс (Артериум)

Ветеринарный препарат Данофлокс, производства Артериум, применяют для лечения крупного рогатого скота, больного острым маститом (вызван E. сoli), а также при заболеваниях органов дыхания и пищеварительного канала, вызванных микроорганизмами, чувствительными к данофлоксацину.
Бициллин-5
Бициллин-5 (Артериум)

Ветеринарный препарат Бициллин-5, производства Артериум, применяют для лечения крупного рогатого скота, овец, коз, лошадей, лисиц, песцов, норок, собак, свиней больных некробактериозом, пастерелиозом, пневмонией, маститом, метритом, раневой инфекцией, отитом, инфекцией мочевыводящих путей, септицемией, флегмоной; актиномикозом, эмфизематозным карбункулом.