Новости

Сульфат амонію. Переваги використання

Рослини завжди потребують азоту, але особливо гостро це питання стоїть навесні, перед початком вегетаційного періоду. У цей час сільськогосподарські культури здатні споживати цей мікроелемент у величезних кількостях. На сучасному етапі розвитку аграрного сектору для насичення азотом рослин використовуються азотовмісні мінеральні добрива, які швидко та ефективно діють, забезпечуючи чудовий майбутній урожай. Одним із найбільш популярних серед них є сульфат амонію.

Сульфат амонію: коротка характеристика

У даному мінеральному добриві азот міститься у амонійній формі, яка краще засвоюється рослинами, ніж, наприклад, нітратна. Сульфат амонію, хоч і не є комплексним туком, все ж широко використовується як у промислових масштабах, так і для підживлення культур на невеликих ділянках землі. Звичайно, для більшого ефекту варто застосовувати цей вид добрива разом із іншими, в яких присутні калій, кальцій, фосфор, сірка (дивлячись на тип ґрунту та на потреби рослин).

До речі, вітчизняна агрохімічна промисловість виробляє сульфат амонію у достатньо великих кількостях, забезпечуючи, таким чином, і потреби внутрішнього ринку, і експортуючи добриво у країни Західної Європи, Росії, Казахстану.

Чому варто застосовувати сульфат амонію?

  1. Легкий у застосуванні та непримхливий при зберіганні. Дане мінеральне добриво не злежується. Під час внесення ним просто посипають перекопану землю (має вигляд кристалів, що теж досить зручно). До того ж, не варто переживати, якщо на одну ділянку потрапило більше добрива, ніж на іншу – сульфат амонію швидко розчиняється та розприділяється рівномірно.
  2. Добре розчиняється у воді. Така якість просто безцінна для добрива, адже його можна змішувати у рідкому вигляді із іншими хімічними сполуками, починаючи від пестицидів і закінчуючи мікродобривами. Також це дозволяє легко використовувати дане добриво як для кореневого, так і для позакореневого підживлення культур.
  3. Зберігається у ґрунті тривалий період часу, адже амоній малорухливий. Таким чином, сульфат амонію має тривалий термін дії.

Таке мінеральне добриво цілком безпечне як для навколишнього середовища, так і для рослин, і для майбутнього врожаю. Використовуючи у своїй господарській діяльності сульфат амонію , можете бути впевнені, що ви не зашкодите ані собі, ні іншим споживачам продукції, яка в результаті буде вирощена.

Источник новости: Zoosite.com.ua

Новые препараты
Данофлокс М
Данофлокс М (Артериум)

Ветеринарный препарат Данофлокс М, производства Артериум, применяют для лечения свиней при заболеваниях органов дыхания и пищеварительного тракта, вызванных микроорганизмами, чувствительными к данофлоксацину.
Данофлокс
Данофлокс (Артериум)

Ветеринарный препарат Данофлокс, производства Артериум, применяют для лечения крупного рогатого скота, больного острым маститом (вызван E. сoli), а также при заболеваниях органов дыхания и пищеварительного канала, вызванных микроорганизмами, чувствительными к данофлоксацину.
Бициллин-5
Бициллин-5 (Артериум)

Ветеринарный препарат Бициллин-5, производства Артериум, применяют для лечения крупного рогатого скота, овец, коз, лошадей, лисиц, песцов, норок, собак, свиней больных некробактериозом, пастерелиозом, пневмонией, маститом, метритом, раневой инфекцией, отитом, инфекцией мочевыводящих путей, септицемией, флегмоной; актиномикозом, эмфизематозным карбункулом.