Новости

Тварини в домі: плюси і мінуси

Тварини в домі: плюси і мінуси

Поруч з людиною тисячоліття живуть одомашнені тварини. З плином часу їх функції змінюються. У сучасній сім`ї тварин містять швидше з естетичних міркувань. Кішки, собаки, птахи створюють в будинку особливу атмосферу доброзичливості і гармонії. Вони виховують в дітях любов до всього живого, необхідність піклуватися про братів наших менших. Так що батьки, купуйте своїм дітям тварин. Якщо зараз гроші відсутні – візьміть швидкий кредит, віддасте за пару тижнів.

з поганою кредитною історією в Гроші Всім

У той же час близьке сусідство людини з тваринами може бути надзвичайно небезпечно. Щоб попередити можливі негативні наслідки спілкування з собаками і кішками, необхідно володіти інформацією про загальні захворюваннях.

Сама доглянута собака або кішка, яка знаходиться під постійним контролем ветеринарного лікаря, в одну мить може стати джерелом інфекційних захворювань, небезпечних для здоров`я людини.

  • Токсоплазмоз - небезпечне захворювання собак, кішок і людини, яке викликається внутрішньоклітинним споровики - токсоплазма гонді. Паразит живе в головному мозку, клітинах скелетної мускулатури, травному тракті і інших органах. Небезпека захворювання в тому, що вона довгий час може клінічно не проявлятися і хвору тварину буде прихованим носієм інфекції. Методи лікування цього захворювання не розроблені. При постановці діагнозу тварина присипляється.
  • Серед дітей велике поширення має таке шкірне захворювання як мікроспорія (лишай). Ця поразка шкіри грибками роду microsporum, яке купується від кішок і собак. Захворювання проявляється рожевими круглими плямами на відкритих ділянках шкіри. При перших ознаках захворювання необхідно звертатися до дерматолога, а не займатися самолікуванням. При недотриманні особистої гігієни перезараження може статися у всіх членів сім`ї.
  • Кліщ Demodex мешкає у волосяних цибулинах собак і кішок. Якщо діти сплять з тваринами і цілуються, відбувається «переселення» найдрібніших кліщів на шкіру дитини. Довгий час це може бути мирне «співжиття». Але якщо у дитини слабшає імунітет, кліщі тут же підуть в атаку. У волосяних цибулинах століття починається запальний процес, розвивається кон`юнктивіт. На шкірі з'являється висип. Хворий відчуває свербіння і загальну інтоксикацію організму. Лікування проводиться антимікробними, протизапальними препаратами. Призначаються імуномодулятори та вітамінотерапія.


Щоб наші чотириногі супутники доставляли нам тільки радість, слід чітко встановити межі спілкування, суворо дотримуватися правил особистої гігієни. У кожного члена сім`ї повинно бути окремий рушник і постіль. Для рук необхідно використовувати тільки паперові рушники. Тварини повинні регулярно проходити ветеринарний огляд.

Источник новости: zoosite.com.ua

Новые препараты
Тиопротектин
Тиопротектин (Артериум)

Ветеринарный препарат Тиопротектин, производства Артериум, применяют для лечения собак и котов при гепатите разной этиологии, холецистите, миокардите, кардиомиопатии при метаболических нарушениях, как дополнительное средство при ишемической болезни сердца, аритмии, при послеоперационном осложнении.
Система Embrex Inovoject
Система Embrex Inovoject (Zoetis)

Надежная вакцинация – гарантия уверенности. Cистемы Embrex Inovoject считаются эталонами в отрасли в вопросах вакцинирования по технологии in ovo.
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml)
Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml) (Zoetis)

Ветеринарный препарат Дракcин 25 мг/мл (Draxxin 25 mg/ml), производства Zoetis, применяют для лечения бактериальных инфекций органов дыхания, вызываемых Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis и Mycoplasma hyopneumoniae.