Новости

З чого складається вологий корм та консерви для котів

З чого складається вологий корм та консерви для котів

Вологий корм та консерви для котів мають свої особливості складу, які забезпечують їх привабливість, поживність і зручність у використанні. Вони можуть мати різні текстури, від паштетів до шматочків у соусі або желе. Розглянемо основні інгредієнти та компоненти, що входять до складу вологих кормів і консервів для котів:

Основні компоненти вологого корму та консервів для котів:

 1. М'ясо та м'ясні субпродукти

  • М'ясо: Це головне джерело білка в раціоні котів. Вологі корми зазвичай містять м'ясо високої якості, таке як курка, індичка, яловичина, риба, кролик або ягня. М'ясо може бути основним інгредієнтом або входити до складу разом з субпродуктами.
  • М'ясні субпродукти: До них можуть належати серце, печінка, нирки та інші внутрішні органи. Вони багаті на поживні речовини і є добрим джерелом вітамінів і мінералів.
 2. Риба та морепродукти

  • Риба: Багато консервованих кормів містять рибу, таку як тунець, лосось або тріска. Риба є чудовим джерелом білка та омега-3 жирних кислот, які корисні для шкіри та шерсті кота.
  • Морепродукти: Іноді додаються морепродукти, такі як креветки або молюски, які також багаті на білок та мікроелементи.
 3. Бульйон або вода

  • Бульйон: Часто використовується для створення текстури і смакових якостей корму. Це може бути курячий, яловичий або рибний бульйон. Бульйон також сприяє додатковому споживанню води котом, що важливо для підтримання здоров'я сечовидільної системи.
  • Вода: Волога в кормі забезпечує належну консистенцію та допомагає зволожувати котів, особливо тих, які мало п’ють.
 4. Овочі та злаки

  • Овочі: Іноді до складу корму додають овочі, такі як морква, горох або шпинат, які забезпечують додаткові вітаміни та клітковину.
  • Злаки: Деякі корми містять рис, ячмінь або інші злаки, які служать джерелом вуглеводів. Однак, багато власників котів надають перевагу беззерновим кормам через можливі алергії або чутливість до глютену.
 5. Жири та масла

  • Тваринні жири: Такі як курячий або рибний жир, додаються для підвищення енергетичної цінності корму і для забезпечення необхідних жирних кислот, які підтримують здоров'я шкіри та шерсті.
  • Рослинні олії: Іноді використовуються соняшникова або льняна олія як джерело омега-6 жирних кислот.
 6. Вітаміни та мінерали

  • Додаються для збалансованості: Вітаміни (А, D, Е, групи B) та мінерали (таурин, кальцій, фосфор, залізо, цинк) додаються для забезпечення всіх необхідних поживних речовин, особливо в умовах, коли м'ясо і риба не забезпечують всі необхідні елементи.
  • Таурин: Незамінна амінокислота, особливо важлива для котів, оскільки вони не можуть синтезувати її в достатній кількості самостійно.
 7. Гелеутворюючі та зв'язуючі агенти

  • Гелати: До складу можуть входити агенти, такі як гуарова камедь або карагенан, які допомагають утримувати вологу і забезпечують необхідну текстуру.
  • Крохмалі та інші зв'язуючі агенти: Іноді додаються для покращення консистенції і зв'язування інгредієнтів разом.
 8. Ароматизатори та підсилювачі смаку

  • Натуральні ароматизатори: Використовуються для підвищення смакових якостей корму. Вони можуть бути витягнуті з м'яса або риби.
  • Підсилювачі смаку: Може бути додано натуральні або синтетичні інгредієнти для посилення смаку та аромату, щоб зробити корм більш привабливим для котів.

Висновок

Вологий корм і консерви для котів від зоомагазину puhnasti.com.ua складаються з високоякісних інгредієнтів, які забезпечують необхідну кількість білків, жирів, вітамінів і мінералів. Вони є відмінним вибором для підтримання здоров'я і добробуту котів, особливо якщо вони поєднуються з сухим кормом або спеціалізованими дієтами. Завжди важливо читати етикетки і консультуватися з ветеринаром для вибору найкращого корму для вашого улюбленця.

Новые препараты
Гальмолакт
Гальмолакт (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Гальмолакт производства Бровафарма, применяют сукам и кошкам для устранения симптомов ложной беременности (псевдобеременности) и прекращения лактации при отлучении щенков и котят.
Атоксил ВП
Атоксил ВП (Орисил-Фарм)

Ветеринарный препарат Атоксил ВП производства Орисил-Фарм, применяют с целью профилактики и в комплексе терапевтических мероприятий, как сорбент перорально крупному рогатому скоту, свиньям, собакам, кошкам, цыплятам-бройлерам при желудочно-кишечных заболеваниях с диарейным синдромом, гепатитах, интоксикациях, микотоксикозах.
ImmunoDol Cat
ImmunoDol Cat (Dolfos)

Ветеринарный препарат ImmunoDol Cat, производства Dolfos, применяют котам для укрепления иммунитета, также рекомендовано животным, переживающим стресс, независимо от возрастных особенностей или способа содержания. Назначают молодым кошкам для поддержания стабильной иммунной системы.