Новости
У Дністрі гине тоннами риба
24.03.2010
Біля двох середніх гідроагрегатів Дністровської гідроелектростанції наразі утворилися великі скупчення товстолобика. У Верхнє-Дністровському державному басейновому управлінні побоюються, що риба, як і торік, потрапить у турбіни і запаси товстолобика у Дністрі будуть знищені.
У Маріуполі господарі масово стерилізують своїх домашніх улюбленців
24.03.2010
У Маріуполі спостерігається ажіотаж у ветеринарних клініках. Люди масово несуть своїх тварин на стерилізацію. «Березень якраз період гону (статевої активності) у тварин, що приносить немало клопоту господарям.
У Івано-Франківській області за порушення правил рибальства до адміністративної відповідальності притягнуто шістьох порушників
24.03.2010
Фахівці відділу екологічного контролю біоресурсів та природно-заповідного фонду Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області з метою недопущення та припинення фактів браконьєрства постійно проводять перевірки мисливських угідь, а також здійснюють рейдові перевірки на ріках і водоймах області, - повідомили КЕПУ у прес-службі Мінприроди.
У Київському водосховищі загинуло 50% усієї риби
24.03.2010
Через спуск води в Київському водосховищі загинуло 50-60% усієї риби, що живе в ньому - кілька десятків тонн, - повідомили в Київдержрибохороні.
У Чорноморському біосферному заповіднику зафіксовано черговий спалах сказу
24.03.2010
Степові райони, особливо південні (Херсонська, Запорізька, Миколаївська й Одеська області), - найбільш небезпечний регіон по епізоотіях, серед яких лютує сказ. Спалахи захворювань відбуваються регулярно з періодичністю 3-4 роки.
Зоопарки просять в уряду 122 млн. гривень
24.03.2010
Київський, Одеський, Миколаївський, Харківський, Рівненський і Черкаський зоопарки просять Президента Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколу Азарова під час формування проекту державного бюджету на 2010 рік передбачити 121,8 млн. гривень фінансування на роботу зоопарків.
На Донеччині погоджені проекти лімітів використання мисливських тварин у сезон полювання 2010/2011 року
24.03.2010
Розглянувши узагальнені Донецьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства проекти лімітів використання мисливських тварин мисливськими господарствами у сезон полювання 2010/2011 року, слід зазначити що при розгляді проектів лімітів Держуправлінням враховувались оптимальна чисельність мисливських тварин в господарствах, аналіз виконання лімітів за попередні роки, динаміка чисельності мисливських тварин тощо, - повідомили КЕПУ у прес-службі Мінприроди.
Кішкам зоопарку гельмінти не загрожують
24.03.2010
У Київському зоопарку в найближчі дні проведуть планову дегельмінтизацію тварин родини котячих — чотирьом амурського тиграм, прайду молодих левів, леопарду та карпатській рисі.
В метро Гамбурга разбушевались кабаны
24.03.2010
На станцию гамбургской подземки в районе Фольксдорф (Volksdorf) прорвались семь кабанов, устроив беспорядок на платформе, сообщает Bild. Одна их диких свиней спрыгнула на пути перед поездом, который был вынужден резко затормозить и едва не сошел с рельс.

Новые препараты
Ветдерм
Ветдерм (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Ветдерм, производства Бровафарма, применяют для лечения собак и котов при воспалительных, аллергических, аутоиммунных и других заболеваниях кожи и суставов.
Реверсон
Реверсон (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Реверсон, производства Бровафарма, применяют собакам и котам для полного прекращения седативного, анальгетического и побочного действия на сердечно-сосудистую и дыхательную системы таких препаратов, как Медисон, и других средств на основе медетомидина гидрохлорида
Кобацин
Кобацин (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Кобацин, производства Бровафарма, применяют для оптимизации и ускорения развития слабых и средних по силе пчелиных семей к периоду полноценного медосбора, для создания отводков сильно развитых пчелиных семей, для поддержания яйценоскости пчеломатки и силы пчелиных семей.