Sedazin: Инструкция по применению

Sedazin (BIOWET PULAWY)

Опис

Прозорий розчин.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

 ксилазін (у формі хлористоводородної солі)                       - 20 мг.

Фармакологічна дія

Ксилазиін- похідний тіазину. Його заспокійлива та анельгізуюча дія є ефектом стимуляції альфа2-адренорецепторів центральної нервової системи. Релаксація скелетних м\'язів є наслідком блокування міжнейронної передачі збудження в спинному мозку. За рахунок пригнічення проходження імпульсів по сенсорних шляхах ЦНС ксилазін, в залежності від дози, зумовлює заспокійливу, знеболюючу або міорелаксантну дію.

Застосування

Застосовується великій рогатій худобі, коням, собакам, котам для зменшення больової реакції при проведенні хірургічних втручань, діагностичних досліджень та заспокоєння агресивних тварин. Також рекомендується для застосовування перед проведенням ін\'єкційного або інгаляційного наркозу.

Дозування

 Велика рогата худоба:

внутрішньо м\'язево в дозі - 0,025-1.5 мл препарату на 100 кг маси тіла;

внутрішньовенно в дозі - 0,08-0,5 мл препарату на 100 кг маси тіла.

 Коні:

внутрішньом\'язево в дозі - 7,5-15 мл препарату на 100 кг маси тіла;

внутрішньовенно в дозі - 3-5 мл препарату на 100 кг маси тіла.

 Собаки:

внутрішньом\'язево, підшкірно, а при необхідності внутрішньовенно у дозі - 0,15 мл препарату на кг маси тіла.

 Коти:

підшкірно, внутрішпьом\'язево у дозі - 0,15 мл препарату на кг маси тіла.

Дія ксилазину після внутрішньом\'язевого введення розпочинається протягом 5-10 хвилин, після внутрішньовенного - протягом 3-5 хвилин. Аналгетична дія утримується протягом 1-15 хвилин, а заспокійлива - протягом 0,504 годин, залежно від види тварини. Препарат довше діє після внутрішньом\'язевого введення. Перед внутрішньовенним введенням препарат необхідно підігріти до температури тіла і вводити повільно.

Протипоказання

Не застосовувати при хворобах систем кровообігу та органів дихання, цукровому діабеті. Не застосовувати при закупорці стравоходу у собак та кішок. Не вводити самкам в останню третину вагітності.

Застереження

Тварини, що знаходяться під седативною дією, повинні знаходитись під наглядом доки не прийдуть в норму.

Можливе ослаблення дихання, що супроводжується ацидозом. Брадикардія, гіпотензія, атаксія у великих тварин, надмірне потовиділення у коней, часте сечовиділення.

У жуйних тварин може виникнути ослаблення перистальтики та метеоризм, у собак і котів - блювання, діарея.

Після внутрішньом\'язевого або підшкірного введення можуть проявитись місцеві реакції, які як правило, самі зникають через 48 годин.

Препарати,   які   проявляють   невродепресивну   дію   на   нервові   центри   (анестетики, анальгетики), посилюють дію ксилазину. Не застосовувати ксилазин із тіобарбітуратами і галатаном, у зв\'язку з посиленням порушення ритму серця.

Забій тварин на м\'ясо дозволяється, через 7 діб після останнього застосування препарату.

Залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини, до зазначеного терміну, м\'ясо згодовують непродуктивним тваринам або утилізують. Не застосовувати для корів у період лактації.

Форма випуску

Флакони по 20 та 50 мл.

Зберігання

 Сухе, темне місце при температурі від 0 до 8°С. Термін придатності - 2 роки.

Sedazin
Прочитать/оставить отзыв о ветеринарном препарате Sedazin

Новые препараты
Ветдерм
Ветдерм (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Ветдерм, производства Бровафарма, применяют для лечения собак и котов при воспалительных, аллергических, аутоиммунных и других заболеваниях кожи и суставов.
Реверсон
Реверсон (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Реверсон, производства Бровафарма, применяют собакам и котам для полного прекращения седативного, анальгетического и побочного действия на сердечно-сосудистую и дыхательную системы таких препаратов, как Медисон, и других средств на основе медетомидина гидрохлорида
Кобацин
Кобацин (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Кобацин, производства Бровафарма, применяют для оптимизации и ускорения развития слабых и средних по силе пчелиных семей к периоду полноценного медосбора, для создания отводков сильно развитых пчелиных семей, для поддержания яйценоскости пчеломатки и силы пчелиных семей.