Apiwarol: Инструкция по применению

Apiwarol (BIOWET PULAWY)

Таблетки для фумігації, діагностики і боротьби з вароатозом бджіл

СКЛАД:

Одна таблетка 0.7 г

містить: Амітраз         - 12,5 мг

ВЛАСТИВОСТІ

Активна субстанція для боротьби з вароатозом в лікарському препараті АПІВАРОЛ - це Н-Метилбіс(2,4-диметилфенилиминометил)ам ін. Складники наповнювача після підпалення тліють  без полум\'я, виділяючи значну кількість диму. При температурі тління  відбувається випарування та сублімація активної субстанції, яка змішується з димом і рівномірно розходиться в повітрі, заповнюючи вулик. Амітраз, який розповсюджується з димом, паралізує нервову систему Varroa destruktor. Паралізовані паразити спадають з бджіл на дно вулика і гинуть через 2-72 години.

При правильному застосуванні АПІВАРОЛ не викликає загибелі незапечатаних личинок бджіл і не гальмує відкладання яєць маткою.

 ПОКАЗИ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Діагностика і боротьба з вароатозом бджіл.

ПРОТИПОКАЗИ

Не належить застосовувати препарат у період виробництва меду для споживання. Не здійснювати обробки бджіл димом при температурі до +10 °С.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

• Під час виконання обробки застосовувати загальноприйняті заходи безпеки при праці з протипаразитарними препаратами

• Не вдихати диму від препарату

• Під час роботи не їсти, не пити і не палити

• Уникати попадання диму в очі

Зберігати препарат у місці, недоступному для дітей та некомпетентних осіб.

Амітраз має виражену токсичну дію на рибу. Необхідно звернути увагу на те,   щоб решти препарату не потрапили у водойми.

Препарат необхідно застосовувати у   відповідності   з   рекомендаціями ветеринарного лікаря.

ПОБІЧНІ РЕАКЦІЇ

 При неправильному способі застосування личинки можуть загинути.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАМИ

Відсутня.

 ДОЗУВАННЯ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

АПІВАРОЛ є ефективний проти паразитів, які паразитують на зовнішніх покривах бджіл. Не знищує паразитів та його форм у різних стадіях розвитку, то знаходяться на запечатаних личинках. Найкращі результати у боротьбі з вароатозом можна отримати при проведені двох обробок димом навесні та двох або трьох восени (з проміжком в 4-6 днів), коли у вулику знаходиться найменша кількість запечатаних личинок. Під час медоносного сезону боротьбу з паразитами належить здійснювати шляхом вирізання комірок з запечатаними личинками.

СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУР

 

ІІІ IV

V VI VII

VIII IX X

Лікування навесні

Вирізання       комірок       з запечатаними личинками

Лікування       восени       після останнього відкачування меду

 Обробку димом необхідно здійснювати ввечері після закінчення льоту бджіл. Одна таблетки містить одну лікувальну дозу, що вистачає на одну обробку димом бджолиної сім\'ї. Операцію можна повторити в залежності від сили сім\'ї та ступеня інвазії паразитів. Треба взяти таблетку щипцями і запалити, якщо виникне полум\'я - згасити його. Тліючу таблетку покласти на вузький (3-4 см

) пасок густої металевої сітки або на спеціальним чином вигнутий дротяний подавач. що спрощує доступ повітря до таблетки. Тліючу таблетку разом з січкою ввести до вулика через льоток і розмістити її на днищі під стільниками. Закрити льоток на 20 хвилин. Потім відкрити льоток і перевірити, чи таблетка згоріла. Якщо таблетка не згоріла - повторити операцію.

При проведенні діагностики вароатозу необхідно провести описану вище операцію, поклавши попередньо на дні вулика аркуш паперу, змащений рослинним жиром. Через годину від початку обробки димом треба вийняти аркуш паперу і перевірити наявність на ньому паразитів.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ

Мед- 30 днів

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати у сухому темному місці при температурі до 25 °С.

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

8 місяців

УПАКОВКА

Пластикові контейнери на 25 таблеток.

Apiwarol
Прочитать/оставить отзыв о ветеринарном препарате Apiwarol

Новые препараты
Ветдерм
Ветдерм (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Ветдерм, производства Бровафарма, применяют для лечения собак и котов при воспалительных, аллергических, аутоиммунных и других заболеваниях кожи и суставов.
Реверсон
Реверсон (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Реверсон, производства Бровафарма, применяют собакам и котам для полного прекращения седативного, анальгетического и побочного действия на сердечно-сосудистую и дыхательную системы таких препаратов, как Медисон, и других средств на основе медетомидина гидрохлорида
Кобацин
Кобацин (Бровафарма)

Ветеринарный препарат Кобацин, производства Бровафарма, применяют для оптимизации и ускорения развития слабых и средних по силе пчелиных семей к периоду полноценного медосбора, для создания отводков сильно развитых пчелиных семей, для поддержания яйценоскости пчеломатки и силы пчелиных семей.